Euroopa suurim rahvusvaheline rahvakunstifestival
48.EUROPEADE 2011 TARTUS
20-24.07.2011
the biggest folklore festival in Europe
48th EUROPEADE IN TARTU 2011
Das Grösste Internationale Volkskunstfestival in Europa
48.EUROPEADE 2011 TARTU

Tartu 2011 fotoalbumid - 48.Europeade
fotod Valdo Rebane ja Kristjan-Robert Rebane
(avanevad hiire parema klahviga "ava uues aknas" - "open page in New Window")

48. Europeade Tartus 2011 avapäevad - the first days
https://photos.app.goo.gl/ACn7HRAEdgUk6TEk9  

48. Europeade Tartus 2011 esinemised – performances  
https://photos.app.goo.gl/SEoh21uZnovHcUH36   

48. Europeade Tartus2011  lõpupäev – parade and closing  
https://photos.app.goo.gl/VZ5BELph1dmNwKNH6   

Tartu 48. Europeade 2011: fotod Vaitkus Kestutis 
https://photos.google.com/share/AF1QipOLmUvFdHCAegqAdBInPfoIapAUPJGohmLFkOqsBOVP-vj_66zoCCu6-Qcos1uDDg?key=dzVteTF4T3FhTHEzQXlvNklNNUZhei1kSndCN2d3  
 

Tartu Europeade 2011 in Youtube:
Tartu 2011 Avamine Opening  https://youtu.be/QHsQJRzwEDw
Tartu 2011 Soome Suomalaiset   https://youtu.be/ZZ2FYSOU7BM
Tartu 2011 Avamine Opening  https://youtu.be/MDAkG9Zxns0
Tartu 2011 Lootos  https://youtu.be/PShdXw6VOsU
Tartu 2011 Sardinia  https://youtu.be/AS3H2mJOwJw
Tartu 2011 Lootos junior https://youtu.be/EvZ77cdo6BY
Tartu 2011 publikuga baieri tants  https://youtu.be/PA9ydWRuZxQ
Tartu 2011 publikuga  https://youtu.be/qTezuZhtEyU
Tartu 2011 Iiri Bodhran  https://youtu.be/S2-Imw99wUk
Tartu 2011 Küpros  https://youtu.be/PeV7hFIZq5c
Tartu 2011 Miksitud Mix  https://youtu.be/fHrSuCYHEuY 

 


Tartu - city of good thoughts
TARTU TOWN HALL SQUARE
performances of the groups


TARTU TOWN HALL

meeting with president of the IEC mr. Bruno Peeters

THEATRE VANEMUINE
Vanemuine, named after the old Estonian god of music and poetry in the romantic pseudo-mythology of 19th century national awakening, is the oldest theatre in Estonia.

TARTU FESTIVAL ARENA
opening of the 48th Europeade
closing of the 48th Europeade

streetperformances of the groups

Performance's area of groups

CHOOLS (for accommodation)

Hotell LONDON

ST.JOHN'S CHURCH

MONUMENTS IN TARTU

UB PÜSSIROHUKELDER Europeade by night

 

ST. ANTHONY`S COURT

 

TARTU

 

Streets for Europeade parade

   

GUIDEPOSTS IN TARTU

TARTU

   

photos/fotod: Valdo Rebane  

Tartu - heade mõtete linn

AMETLIKUD EUROPEADLASED EESTIST

Europeade rongkäigus osalemise järjekorras:

Europeade kollektiivid saavad kõik oma nimetusega ja numbriga sildi.
Igal grupil peab olema Eesti lipp ja Euro lipp.
Palun märgistage oma lipud, et selle pärast ka Lauluväljakul võiksite üles leida
(hetkel veel lavastuslik küsimärk, kuhu lipud paigutada)

Lisaks võib olla igasugust sobivat butafooriat:
maakonna- või linna lipp, kollektiivi vimpel või muu atribuutika, jne.
Siin olete grupeeritud niimoodi nagu olete ka rongkäigus grupiti.
St. et võite ka kokkuleppida ja omada grupi kohta Euro lipu.

Europeade rongkäik algab kell 15:00 pühapäeval 24.juulil Vanemuise tagant.
Eesti grupid on teiste maade gruppidega vaheldumisi.
Rongkäigus liikumise ajal ja ka võimalikel seisupausidel eeldatakse, et tantsugrupid tantsivad, lauljad laulavad ja muusikud mängivad.
Püüdke midagi niimoodi teha, et endal ja teistel ka huvitavam oleks.
 

 EE 30 NR ”Kurtna” Kurtna Harjumaa  09  11
EE 32 NR ”Linda“ Saku Harjumaa    11
EE 33 SR ”Pangviina“ Saku Harjumaa    11

EE 31 NR ”Kirilind“ Kose Harjumaa   01  03  04  05  07  08  11
EE 34 SR ”Anija“ Kehra Harjumaa 00 03 04  11

EE 35 Russian national choir “Sudarushki” Tallinn Harjumaa    09  11

EE 36 NR ”Rabaroosid” Tudulinna Ida-Virumaa    09  11
EE 38 RMA ”Torma kapell” Torma Jõgevamaa    03  04  05  09  10  11
EE 39 NR ”Torma” Torma Jõgevamaa    03  04  05  09  10  11

EE 63 Russian Dance Group “Lootos” jun. Tallinn Harjumaa    11
EE 61 Russian Dance Group “Lootos” Tallinn Harjumaa 99  00  01  02   11
EE 62 Russian vocal group ”Barõnja” Tallinn Harjumaa  11

EE 40 SR ”Tuuritajad” Pala Jõgevamaa  11

EE 59 RMA ”Pilistvere Pillimehed” Võhma Viljandimaa    11
EE 37 NR ”Pillerpäkad” Imavere Järvamaa    99  03  05   11
EE 41 SR ”Helgerid” Räpina Põlvamaa    11

EE 43 SR ”Kärutajad” Käru Raplamaa    09  10  11
EE 42 NR ”Anna minna” Järlepa Raplamaa    11
EE 137 RMA ”Kiigat-Käägat” Tallinn Harjumaa  97  05  08  09  10  11

EE 48 SR ”Tornimäe” Tornimäe Saaremaa    96  98  99   11
Tornimäe vokaalansambel    99   11
EE 46 NR ”Pöide Piigad” Tornimäe Saaremaa    99   11

EE 45 NR ”Sõlus” Leisi Saaremaa   05  06  09  10  11
EE 44 RMA ”Värkssepad” Leisi Saaremaa     05  06  10  11
EE 47 SR ”Piiprellid” Püha, Pihtla Saaremaa    95  96   11

EE 49 Seto NR ”Lustiline” Värska Setomaa, Põlvamaa   03  04  05   07  08   09  11

EE 53 SR ”Reola” Reola Tartumaa   01  03  04  05  06   11
EE 51 RMA ”Väägvere külakapell“ Väägvere Tartumaa    11
EE 55 SR ”Kusta“ Tartu Tartumaa    09  11

EE 50 Seto SR ”Hõbehall” Mikitamäe Setomaa, Põlvamaa    99  00  01  10  11

EE 54 SR ”Upsijad” Tartu Tartumaa    11
EE 52 RMA ”Siller“ Ilmatsalu Tartumaa    96  97  04   11
EE 60 SR ”Tsuua Sulatsõ” Parksepa Võrumaa     94  95  96  97  98  04  08  11

EE 57 NR ”Sõsarad” Valga Valgamaa    10  11
EE 56 RMA ”Jauram” Valga Valgamaa    11
EE 58 SR ”Pilleriin” Valga Valgamaa  11
 

Kohe peale rongkäiku teeme Oige ja vasemba ja Tuljaku paiknemise proovi.
(selleks on minimaalselt aega)
 

Eesti Päeval Tartus osalejad:


21.juulil
21.juulil Tartus esinemiseks ja avakontserdi külastamiseks on soovi saatnud:
SIIT NÄETE, KUIDAS ON TARTUS ESINEMISED KAVANDATUD

EE    Kapak, Kose vald Harjumaa    96  98  00
EE    Virulane, Kohtla-Järve Lääne-Virumaa 
EE    Reilender, Ruusa Põlvamaa 
EE    Kaasike, Pärnu folkloorikollektiiv Pärnumaa
EE    Taara, Tartu Tartumaa  
EE    Saksa rahvamuusikaansambel Klee, Tartu Tartumaa
EE    Vikertiimer , Kambja Tartumaa    04 05  09
EE    Tartu NR Tarm Tartumaa 
EE    Nõo Vanatantsuklubi Tartumaa
EE Tartu ÜlikooliÜ RKA vilistlased  Tartumaa

 

EESTI PÄEV TARTUS
24.juulil

24.juulil Tartus esinemiseks ja rongkäigus osalemiseks avaldasid soovi alltoodud grupid
 
SIIT NÄETE, KUIDAS ON TARTUS ESINEMISED KAVANDATUD

Europeade rongkäigus osalemise järjekorras:

Eesti Päeval osalevad kollektiivid tsentraalselt silte ei saa.
Et Eesti kolonn oleks kirjum ja kirevam, siis võtke kaasa oma kollektiivi sildid vm.
Igal grupil võiks olla ka Eesti lipp.
Palun märgistage oma lipp, et selle pärast ka Lauluväljakul võiksite üles leida
(hetkel veel lavastuslik küsimärk, kuhu lipud paigutada)
Lisaks võib olla igasugust sobivat butafooriat:
maakonna- või linna lipp, kollektiivi vimpel või muu atribuutika, jne.

Eesti Päeva rongkäik algab kell 14:30 Vanemuise eest.
Rühmad, kes soovivad, võivad ka liikumise ajal tantsida, laulda.
Püüdke midagi niimoodi teha, et endal ja teistel ka huvitavam oleks.
Kui jõuate Lauluväljakule, siis jääge järjest juurde tulevaid kollektiive vaatama-tervitama.

Kohe peale rongkäiku teeme Oige ja vasemba ja Tuljaku paiknemise proovi.
(selleks on minimaalselt aega)
EE Kaitseliidu Tallinna Maleva Orkester Tallinn Harjumaa
 EE SR „Kabujalakesed“ Kuusalu Harjumaa  95
 EE NR „Viimikud“ Kuusalu Harjumaa
 EE Folkloorirühm Saue Kägara“ Saue Harjumaa
 EE SR „Pangviina“ Saku Harjumaa
 EE NR „Roosi“ Riisipere Harjumaa  09
 EE SR „Valla-alune“ Viimsi Harjumaa
 EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester Tallinn Harjumaa 09
 EE SR „Virulane“ veteranide rühm "Virvet" Kohtla-Järve Ida-Virumaa   94  95  96  04
 EE NR „Virulane“ Kohtla-Järve Ida-Virumaa
 EE Ingeri - soome folkloorirühm „Metsakukat“ Kohtla-Järve Ida-Virumaa
 RU Eesti Kultuuriseltsi Folklooriruhm NEEVO Peterburg Venemaa
 EE Jõgevahe Pere NR Jõgeva Jõgevamaa   01 02
 EE Jõgevahe Pere RMA Jõgeva Jõgevamaa  01 
 EE RMA „Trillallaa Türi Järvamaa    96  97  02  03  04  05  09
 EE SR „Kaktus“ Türi Järvamaa    96  97  02  03  04  05  09
 EE SR „Karap“ Koeru Järvamaa    95  03  04  06  08
 EE Hanila Laulu- ja Mänguselts Hanila Läänemaa 
 EE SR „Haeska“ Ridala Läänemaa
 EE SR „Tamme Tõrukesed“ Ridala Läänemaa    07
 EE RMA „Lustpill Tamsalu Lääne-Virumaa
 EE Orava Põhikooli 7-9 klassi SR Orava Põlvamaa
 EE SR „Tuhkapusija“ Orava Põlvamaa  03 04 05 08
 EE SR „ Reilender“ Ruusa Põlvamaa  09
 EE Põlva Keskkooli õpetajad Põlva Põlvamaa
 EE NR „Värten“ Põlva Põlvamaa 
 EE Torupilliansambel „Linnutaja“ Vändra Pärnumaa
 EE NR „Audru“ Audru Pärnumaa   09
 EE SR „Audru paariti“ Audru Pärnumaa
 EE SR „Auto“ Pärnu Pärnumaa    94  95  03  04
 EE NR „Laieldes“ P-Jaagupi Pärnumaa
 EE SR „Laieldes“ P-Jaagupi Pärnumaa
 EE Raeküla folkloorirühm Viisuke Pärnu Pärnumaa
 EE SR „Kirmas“ Pärnu Pärnumaa     94 95
 EE Muhu rahvamuusikud Muhumaa Saaremaa 
 EE NR „Ätses“ Muhumaa Saaremaa
 EE NR „Tokkroes“ Muhumaa Saaremaa    06 07 08  09
 EE SR TRÜ RKA vilistlased Tartu Tartumaa
 EE Segakoor Tarbatu Tartu Tartumaa     99
 EE SR „Taara“ Tartu Tartumaa    95 96 97 04 05
 EE SR „Nõo Vanatantsuklubi“ Nõo Tartumaa    01 03
 EE NR „Madelin“ Nõo Tartumaa     99  01  03  04  05  09
 EE NR „Hermes“ Tartu Tartumaa    04  06  09
 EE NR „Naita“ Tartu Tartumaa     04  09
 EE NR „Taaratar“ Tartu Tartumaa    04  07  09
 EE NR „Tarm“ Tartu Tartumaa
 EE RMA „Sirgutii“ Tartu Tartumaa
 EE NR „Passion in Motion“ Tartu Tartumaa
 EE SR „Kavalik“ Konguta Tartumaa    99  01  03  05  
EE NR „Kiljak“ Vara Tartumaa
 EE SR „Vikerkaar“ Tartu Tartumaa     01  02  03  04  05  09
 EE NR „Helles“ Hellenurme Valgamaa
 EE NR „Mathilde“ Hellenurme Valgamaa
 EE NR „Wallatud“ Abja Viljandimaa
 EE SR „Õerutajad“ Tääksi Viljandimaa     94  95  96  97  98
 EE SR „Tarvastu“ Mustla Viljandimaa  09
 EE SR „Kannel“ Võru Võrumaa    95
 EE NR „Tsöör“ Võru Võrumaa
 EE "Tave" Vastseliina Võrumaa
 EE SR „Kajakas“ Pärnu Pärnumaa    93 95
 EE SR „Kandali“ Tallinn Harjumaa     93  94  95  96  97  00  01  03  05  10

 

MAJUTUS TARTUS 48.EUROPEADE AJAL

ACCOMMODATION IN TARTU

M.Härma Gümnaasiumis

101 CY 12 Paradosi Cultural Association
103 DE 27 Sing- u. Spielschar der Böhmerwäldler
104 CY 12 Paradosi Cultural Association
111 IE 86 Celtica
112 CY 11 Dionysos Cultural & Dancing Association
113 CY 11 Dionysos Cultural & Dancing Association
114 NL 123 Wieringer Dangsers
115 NL 123 Wieringer Dangsers
116 SE 132 Kungsängens Folkdansgille
207 LV 121 Robeznieki
208 DE 22 De Rowoler Danzlüt e.V.
211 DE 23 Trachtengruppe Salder
306 IT 93 Südtiroler Volkstanzgruppe 1
307 IT 94 Südtiroler Volkstanzgruppe 2
308

Raatuse Gümnaasiumis

101 BE 7 De Karekiet - De Wevers - Reinaert - Nele
102 BE 2 Knipoog
103 DE 20 Folkloregruppe Linsengericht
104 DE 26 Der Fröhliche Kreis
105 DE 24 Riesengebirgs-Trachtengruppe München
106 NO 124 Leikarringen i Moss
107 IT 91 SOS de Santu Matteu
108 ES 66 Xeitu
111 DE 25 Tanz- u. Spielschar Wiesbaden e.V.
202 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group
204 ES 64 Coros y Danzas Almería
205 SK 134 Goralik
206 SK 134 Goralik
207
208 IT 92 Tenores Santu Franziscu
210 SK 135 Radost, Children's Folk Dancing Group
211 BE 9 Gouw West-Vlaanderen
213 DE 19 Volkstanzgruppe Gemünden
214 GL 83 Greenlander Troup MIK
301 BE 4 De Hovelingen-Viking & De Sloepe
302 BE 4 De Hovelingen-Viking & De Sloepe
303 PT 126 Rancho F e E 'As Ceifeiras da Fanadia'
305 PT 126 Rancho F e E 'As Ceifeiras da Fanadia'
306 DE 21 Volkstanzgruppe Saterland
307 DE 21 Volkstanzgruppe Saterland
308 CZ 16 Bajdys
309 BE 8 Den Dries, Elckerlyc, Jan & Alleman
310 BE 8 Den Dries, Elckerlyc, Jan & Alleman
311 CZ 16 Bajdys
410 IE 85 Landers Irish Dance Group
võim EE 44 RMA "Värkssepad"
võim EE 45 NR "Sõlus"
võim EE 42 NR "Anna minna"
võim EE 43 SR "Kärutajad"
411 UK 136 MacLennan Scottish Group
VABATAHTLIKUD

Karlova Gümnaasiumis
 
102 PT 127 Grupo Cultural e Recreativo da Casa do Povo
103 PT 127 Grupo Cultural e Recreativo da Casa do Povo
105 EE 35 Russian national choir "Sudarushki"
113 EE 35 Russian national choir "Sudarushki"
107 CZ 15 Vonicka
108 CZ 15 Vonicka
109 FIN 80 Jäähdyttelijät / Hyvinkään Kansantanssijat
110 IT 88 Associazione Corale Gran Sasso
111 IT 88 Associazione Corale Gran Sasso
112 IT 88 Associazione Corale Gran Sasso
114 BE 3 Thebaanse Trompetten Hanske de Krijger
115 FIN 74 Hollolan Nuorisoseura ry
300 FIN 78 Kankaanpään Nuorisoseura ry
303 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'
304 RU 128 Folk Dance & Music Group 'Toive'
305 AT 1 Sing- u. Spielgruppe Hartberg
gym EE 61 Russian Dance Group 'Lootos'
gym EE 63 Russian Dance Group 'Lootos'/junior
gym EE 62 Russian Vocal Group 'Barõnja'
hall EE 46 NR "Pöide Piigad"
hall EE 47 SR "Piiprellid"
hall EE 48 SR "Tornimäe"

Reiniku Gümnaasiumis

1-11 LV 107 Sansolis
1-12 LV 122 Pastalnieki
1-13 LV 122 Pastalnieki
1-14 LT 98 Mingé
2-21
2-22 ES 65 Grupo de Danzas 'Doña Urraca'
2-23 ES 65 Grupo de Danzas 'Doña Urraca'
2-24 FIN 68 Hämeenlinnan Kansantanssijat
2-25 FIN 68 Hämeenlinnan Kansantanssijat
3-31 FIN 77 Turun Kansantanssin Ystävät
3-32 FIN 79 Nilsbyn Pelimannit
3-33 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group
3-34 IE 87 Bodhrán - Irish Culture Group
3-35 LV 113 Kamolitis
1-52 LV 112 Kamolitis
1-54 LV 112 Kamolitis
2-61 LV 112 Griezi
2-62

Kesklinna koolis

106 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe
202 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe
204 PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe
205 LV 116 Garausi
206 LV 116 Garausi
207 LV 115 Annele
210 LV 115 Annele
304 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins'
305 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins'
306 LV 106 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins'
307 LV 102 Bitite
308 LV 102 Bitite
201 BE Houben
203 BE Cautereels

Kommerts-gümnaasiumis

101 CZ 17 Brnensky Valasek
103 CZ 17 Brnensky Valasek
106 CZ 17 Brnensky Valasek
107 LV 111 Darta
108 LV 111 Darta
201 LV 118 Mara
203 LV 119 Brize
204
205 LV 105 Metenis
206 LV 120 Pavards
võim EE 49 Seto NR "Lustiline"
207 LV 109/117. 109+117 Mikelis and Erla

Annelinna Gümnaasiumis
 
B1 LT 100 Vétra
B2 LT 100 Vétra
B3 LV 108 Dance Group 'Ratins'
B4 SI 133 Drustvo Rovtarji + Folklorna "Skofja Loka"
B5 SI 133 Drustvo Rovtarji + Folklorna "Skofja Loka"
B8 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia
A13 SI 133 Drustvo Rovtarji + Folklorna "Skofja Loka"
A14 IT 89 Gruppo Folk Città di Borgosesia
gym EE 50 Seto SR "Hõbehall"

Kivilinna Gümnaasiumis

309 TR 140 M Atilla Konuk Anadolu Lisesi FSFMG
310 TR 140 N Atilla Konuk Anadolu Lisesi FSFMG
311 TR 140 N Atilla Konuk Anadolu Lisesi FSFMG
312 TR 138 N Akhisar Anadolu Lisesi FDG
313 TR 138 N Akhisar Anadolu Lisesi FDG
307
B 2-1 TR 138 M Akhisar Anadolu Lisesi FDG
B 2-2 TR 139 M Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi FDG
B 2-3 TR 139 N Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi FDG
B 2-4 TR 139 N Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi FDG

Purde 27

1. hall EE 59 RMA "Pilistvere Pillimehed"
2. hall EE 31 NR "Kirilind"
3,4,6 EE 41 SR "Helgerid"
2. hall EE 30 NR "Kurtna"
1. hall EE 33 SR "Pangviina"

Tamme Gümnaasiumis
 
103 DK 29 Horsens og Omegns Folkedansere
104 DK 29 Horsens og Omegns Folkedansere
105 DK 29 Horsens og Omegns Folkedansere
106 CZ 13 Krkonossky Horal
107 CZ 13 Krkonossky Horal
108 LV 104 Dance Group Jauniba
109
201 CZ 14 Lusatia Consort
202 CZ 14 Lusatia Consort
203 FIN 69 Ulmalan Nuorisoseura
204 FIN 69 Ulmalan Nuorisoseura
205 FIN 69 Ulmalan Nuorisoseura
206 IT 90 Sotziu de Ballu Orohole
207 DK 28 Hatting if Folkedansere
208 DK 28 Hatting if Folkedansere
219 HU 84 Saarer Tanzgruppe
220 HU 84 Saarer Tanzgruppe
224 HU 84 Saarer Tanzgruppe
301 LV 114 Rota
302 LT 96 Pamusis
303 LT 96 Pamusis
304 LT 96 Pamusis
305 FIN 76 Lakeuden Kansantanssijat
306 BE 5 De Kegelaar
307 FIN 73 Laihian Kansantanssijat
308 BE 5 De Kegelaar
gym EE 36 NR "Rabaroosid"
gym EE 40 SR "Tuuritajad"
gym EE 56 RMA "Jauram"
gym EE 57 NR "Sõsarad"
gym EE 58 SR "Pilleriin"

Kroonuaia koolis

1 LT 97 Folk Group 'Mituva'
2 LT 97 Folk Group 'Mituva'
3 LT 99 Raskila
4 LT 99 Raskila
5 LV 103 103+110 Auda and Dejotprieks
6 LV 110 Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks'
7 LV 101 Dance Group Ridzenieks

omaenda kodumajutus
EE 32 NR "Linda"
EE 38 RMA 'Torma kapell'
EE 51 RMA "Väägvere külakapell"
EE 52 RMA "Siller"
EE 39 NR "Torma"
EE 37 NR "Pillerpäkad"
EE 34 SR "Anija"
EE 53 SR "Reola"
EE 54 SR "Upsijad"
EE 55 SR "Kusta"
EE 60 SR "Tsuua Sulatsõ"

HOTELLID

Otepääl hotell Bernhard
CH 10 Ensemble Folklorique 'La Colombière'
Pepleri
FIN 70 Kuhmon Keiketys
FIN 71 Siepakat/Siepakat Junior
FIN 72 Siepakat/Fossiilit
SE 130 Ystads Folkdansforening
SE 131 SGV, Sällskapet Gammeldansens Vänner
SE 132 Kungsängens Folkdansgille

Tamperemaja
FIN 75 Tampereen Työväenopiston Tanhuajat
FR 82 Tiocanie Folklore

htl. Tartu

DE 18 Münchener Hochschultanzkreis

Starest
FIN 77 Turun Kansantanssin Ystävät

HOSTEL Raatuse 22

EE 137 RMA 'Kiigat-käägat'
EE bussijuhid
EE Valdo Rebane
SI 133 Drustvo Rovtarji
SK 135 The Children Folk Group Radost
LV 106 Children's Folk Dance Group "Veja Zirdzins"
DE 26 Der Fröhliche Kreis
IT 89 Città di Borgosesia
IT 90 Sotziu de Ballu Orohòle
LT Forum Klaipeda -
BE 8 Den Dries,
BE TSM Goossenaerts Marc
BE TSM Van Raemdonck Denise
BE TSM Haverals Agnes
BE TSM Linssen-Lagey Stef & Rita
BE TSM Praet-Gielis Stefaan & Hilde
BE TSM Volkaert Walda & Van Malderen Daniëlla
BE TSM Bogman Philip
BE TSM Hendrickx-Van Camp Fons & Orfa
BE TSM Berghmans-Neyens Hugo & Ria
BE TSM Decorte Roland
BE VAN MALDEREN Daniëlla
DIRGELIENE Asta

London

PEETERS Bruno
BAERT-PEETERS
DE ROOVER-BAERT
PEETERS-VAN TILBORGH
VAN TILBORGH Cyriel
VAN TILBORGH Guusje
DALLA VECCHIA Marta
Representative of Gotha
PEDANIK Eino
PERON Maria Grazia
SPARITIS Ojars
TARASKEVICIUS Rimantas
TOSO Cristina
Timmermans Stefan
STROUKEN Ineke
VAN MULLEKOM J.M.G.
HENRARD Piet
VAN OOSTVEEN Saskia
KAYIM Addy
VAN ROOIJ Pieter

Pallas
BARBIER Michel
CONTI Alfredo
DAMAY Pierrot
DE VOS Peter
DE WINTER Armand
FILIPSONE Indra
GUICHAUX Angele
HALLING Marianne
HESS Rudiger
JOANNES Francine
LANITIS Michalis
MACLENNAN Iain
NUEVALOS MARTINEZ Carlos
POST Stephan
RYSSAERT Rita
TOIVONEN-ALASTALO Hilkka
TSANKOV Pancho
UNTERHOLZNER Judith
WOLFOVÁ Gabriela
ZELLMANN Karl-Jurgen
RYSSAERT Hilda
CLEMENT Fernand
VAN MALDEREN Daniëlla
HOUBEN Thierry
HOUBEN Thierry
REYNTJENS Harry
SEPUTIENE Indre
FLAMINI Andrea
POTTIE Piet
TOP Stefaan
VARGA Edit
ALBRECHTS Jules
GABALDON GABALDON Ricardo
HYNES Peter
O'MALLEY Austin
RY NIELSEN Vagn
SELDERSLAGHS Wim
COBBAUT Willy
PICAVET Eddy
PREUSS Friedrich-Wilhelm
SCHOLLIERS Fred

Dorpat

ANGIOI Mario
MORO Leonardo
EBNER Heike
IT 95 HABERER Luis
KÖSSLER David
ROTTENSTEINER Monika
SCHÖNSBERG Primo
MIAUX Hervé
ERICH Niedermair
SK 134 FERENCIK Milan
GRIKSAITE Dalia
GRILL Rainer
HABERER Thomas
KARPATI Zsuzsanna
KNOFLACH Harald
MALLOZZI Mickela
LV 103 MARTINSONS Uldis
SI 133 MIKLAVCIC Milena
SILGONER Sigrid
TREINOVSKA Dace
VAITKUS Kestutis
SI 133 VOLCJAK Marija
MAKSAVAD ISE KOGU OMA MAJUTUSE
IT 94 EISENSTECKEN Martha, Andreaus Daniel
IT 95 HABERER Walter
IT 94 KALSER Franz
IT 94 KALSER Josef
IT 94 KALSER Richard
IT 94 KALSER Tobias
IT 95 KOFLER Gottlieb
IT 94 LARCH Urban
IT 94 LINTNER Andreas
IT 94 OBERHUBER Josef
IT 94 OBKIRCHER Johannes
IT 94 PERNTER Theresia
BE 6 Vredon
 

 

lipukolonn

OSALENUD RAHVAKULTUURIGRUPID
FOLKLORE GROUPS
VOLKSKUNSTGRUPPEN

AT 1

Sing- u. Spielgruppe Hartberg

Hartberg

Steiermark

20

Austria

BE 2

Knipoog

Affligem

Vlaanderen

11

Belgia

BE 3

Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de  Krijger'BE 3 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger'  BE 3 Thebaanse Trompetten

Oudenaarde

Vlaanderen

8

Belgia

BE 4

De Hovelingen-Viking & De Sloepe

Gistel & Knokke-Heist

Vlaanderen

25

Belgia

BE 5

De Kegelaar

Wilrijk

Vlaanderen

25

Belgia

BE 6

Vredon

Aalst

Vlaanderen

30

Belgia

BE 7

De Karekiet - De Wevers - Reinaert - Nele

Puurs

Vlaanderen

20

Belgia

BE 8

Den Dries, Elckerlyc, Jan & Alleman, Mie Katoen, Heikneuters

Antwerpen

Vlaanderen

24

Belgia

BE 9

Gouw West-Vlaanderen

West-Vlaanderen

Vlaanderen

7

Belgia

CH 10

Ensemble Folklorique 'La Colombière'

Le Grand-Saconnex

Genève

25

Sveits

CY 12

Paradosi Cultural Association 

Liopetri

Cyprus

16

Küpros

CZ 13

Krkonossky Horal

Vrachlabí

Krkonose

32

Tsehhi

CZ 14

Lusatia Consort

Cvikov

Luzické hory

21

Tsehhi

CZ 15

VonickaCZ 15 Vonicka

Havirov

Moravia

39

Tsehhi

CZ 16

Bajdys  CZ 16 Baidys Trebic   

Trebic

Moravia

31

Tsehhi

CZ 17

Brnensky ValasekCZ 17 Brnensky Valasek CZ 17 Brnensky Valasek CZ 17 Brnensky Valasek CZ 17 Brnensky Valasek

Brno

Moravia

50

Tsehhi

DE 18

Münchener Hochschultanzkreis

München

Bayern

10

Saksamaa

DE 19

Volkstanzgruppe Gemünden

Gemünden

Franken

13

Saksamaa

DE 20

Folkloregruppe Linsengericht

Linsengericht

Hessen

22

Saksamaa

DE 21

Volkstanzgruppe SaterlandDE 21 Saterland DE 21 Volkstanzgruppe Saterland

Ramsloh

Niedersachsen

35

Saksamaa

DE 22

De Rowoler Danzlüt e.V.DE 22 Rowoler

Rodewald

Niedersachsen

15

Saksamaa

DE 23

Trachtengruppe Salder

Salzgitter

Niedersachsen

11

Saksamaa

DE 24

Riesengebirgs-Trachtengruppe München

München

Schlesien

11

Saksamaa

DE 25

Tanz- u. Spielschar Wiesbaden e.V.  DE 25 Wiesbaden

Wiesbaden

Schlesien

10

Saksamaa

DE 26

Der Fröhliche Kreis

Bergisch Gladbach

Schlesien

16

Saksamaa

DE 27

Sing- u. Spielschar der Böhmerwäldler aus Ellwangen

Ellwangen

Sudetenland

14

Saksamaa

DK 28

Hatting if FolkedansereDK 28 Hatting if Folkdansere 

Horsens

Jylland

30

Taani

DK 29

Horsens og Omegns FolkedansereDK 29 Horsens og Omegns

Horsens

Jylland

44

Taani

EE 30

Folk dance group "Kurtna"

Kurtna

Harjumaa

10

Eesti

EE 31

Folk dance group "Kirilind"

Kose

Harjumaa

13

Eesti

EE 32

Folk dance group "Linda"

Saku

Harjumaa

10

Eesti

EE 33

Folk dance group "Pangviina"

Saku

Harjumaa

16

Eesti

EE 34

Folk dance group "Anija"

Kehra

Harjumaa

13

Eesti

EE 35

Russian national choir "Sudarushki"

Tallinn

Harjumaa

27

Eesti

EE 36

Folk dance group "Rabaroosid"

Tudulinna

Ida-Virumaa

10

Eesti

EE 37

Folk dance group "Pillerpäkad"

Imavere

Järvamaa

10

Eesti

EE 38

Folk music group "Torma kapell"

Torma

Jõgevamaa

4

Eesti

EE 39

Folk dance group "Torma"

Torma

Jõgevamaa

10

Eesti

EE 40

Folk dance group "Tuuritajad"

Pala

Jõgevamaa

19

Eesti

EE 41

Folk dance group "Helgerid"

Räpina

Põlvamaa

17

Eesti

EE 42

Folk dance group "Anna minna"

Järlepa

Raplamaa

10

Eesti

EE 43

Folk dance group "Kärutajad"

Käru

Raplamaa

16

Eesti

EE 44

Folk music group "Värkssepad"

Leisi

Saaremaa

4

Eesti

EE 45

Folk dance group "Sõlus"

Leisi

Saaremaa

12

Eesti

EE 46

Folk dance group "Pöide Piigad"

Tornimäe

Saaremaa

15

Eesti

EE 47

Folk dance group "Piiprellid"

Püha

Saaremaa

12

Eesti

EE 48

Folk dance group "Tornimäe"

Tornimäe

Saaremaa

13

Eesti

EE 49

Seto folk dance group "Lustiline"

Värska

Setomaa, Põlvamaa

19

Eesti

EE 50

Seto folk dance group "Hõbehall"

Mikitamäe

Setomaa, Põlvamaa

18

Eesti

EE 51

Folk music group "Väägvere külakapell"

Väägvere

Tartumaa

5

Eesti

EE 52

Folk music group "Siller"

Ilmatsalu

Tartumaa

8

Eesti

EE 53

Folk dance group "Reola"

Reola

Tartumaa

28

Eesti

EE 54

Folk dance group "Upsijad"

Tartu

Tartumaa

12

Eesti

EE 55

Folk dance group "Kusta"

Tartu

Tartumaa

17

Eesti

EE 56

Folk music group "Jauram"

Valga

Valgamaa

5

Eesti

EE 57

Folk dance group "Sõsarad"

Valga

Valgamaa

10

Eesti

EE 58

Folk dance group "Pilleriin"

Valga

Valgamaa

14

Eesti

EE 59

Folk music group "Pilistvere Pillimehed"

Võhma

Viljandimaa

7

Eesti

EE 60

Folk dance group "Tsuua Sulatsõ"

Parksepa

Võrumaa

14

Eesti

EE 61

Russian Dance Group 'Lootos'

Tallinn

 

19

Eesti

EE 62

Russian Vocal Group 'Barõnja'

Tallinn

 

6

Eesti

EE 63

Russian Dance Group 'Lootos'/junior

Tallinn

 

24

Eesti

ES 64

Coros y Danzas Almería

Costacabana Almería

Andalicía

18

Hispaania

ES 65

Grupo de Danzas 'Doña Urraca'ES 65 Dona Urraca  ES 65 Dona Urraca ES 65 Dona Urraca

Zamora

Castilla y León

30

Hispaania

ES 66

Xeitu

León

León

20

Hispaania

FIN 68

Hämeenlinnan Kansantanssijat

Hämeenlinna

Häme

26

Soome

FIN 69

Ulmalan Nuorisoseura

Lisalmi

Itä-Suomi

40

Soome

FIN 70

Kuhmon Keiketys

Kuhmo

Kainuu

25

Soome

FIN 71

Siepakat/Siepakat Junior

Saarenkylä

Lapland

25

Soome

FIN 72

Siepakat/FossiilitFIN 72 Siepakat FIN 72 Siepakat FIN 72 Siepakat

Saarenkylä

Lapland

14

Soome

FIN 73

Laihian Kansantanssijat

Vähäkyrö

Ostrobothnia

18

Soome

FIN 74

Hollolan Nuorisoseura ry

Hollola

Päijät-Häme

18

Soome

FIN 75

Tampereen Työväenopiston Tanhuajat

Lempäälä

Pikanmaa

12

Soome

FIN 76

Lakeuden Kansantanssijat

Ilmajoki

Pohjanmaa

11

Soome

FIN 77

Turun Kansantanssin Ystävät

Turku

 

15

Soome

FIN 78

Kankaanpään Nuorisoseura ry

Kankaanpää

 

23

Soome

FIN 79

Nilsbyn Pelimannit

Leilax

 

5

Soome

FIN 80

Jäähdyttelijät / Hyvinkään Kansantanssijat ry

Hyvinkää

 

18

Soome

FR 82

Tiocanie Folklore

Prevessin

Bresse

29

Prantsusmaa

GL 83

Greenlander Troup MIK GL 83 Troup MIK GL 83 Troup MIK

Hvidovre

Greenland

11

Gröönimaa

HU 84

Saarer Tanzgruppe HU 84 Saarer Tanzgruppe

Szár

Ungarndeutsch

39

Ungari

IE 85

Landers Irish Dance Group

Kilcullen

Co. Kildare

18

Iirimaa

IE 86

Celtica

Foxford

Co. Mayo

13

Iirimaa

IE 87

Bodhrán - Irish Culture Group IE 87 Bodhran

Greystones

Co. Wicklow

23

Iirimaa

IT 88

Associazione Corale Gran Sasso IT  88 Corale Gran Sasso

L'Aquila

Abruzzo

45

Itaalia

IT 89

Gruppo Folk Città di Borgosesia IT 89  Borgosesia

Borgosesia

Piemonte

31

Itaalia

IT 90

Sotziu de Ballu Orohole IT 90 Ballu Orohole

Ovodda

Sardegna

20

Itaalia

IT 91

SOS de Santu Matteu

Bono

Sardegna

12

Itaalia

IT 92

Tenores Santu Franziscu

Ala dei Sardi

Sardegna

12

Itaalia

IT 93

Südtiroler Volkstanzgruppe 1

Terlan

Südtirol

25

Itaalia

IT 94

Südtiroler Volkstanzgruppe 2

Terlan

Südtirol

22

Itaalia

IT 95

Europeade Band 2010

Terlan

Südtirol

4

Itaalia

LT 96

Pamusis

Pamusis

Pakruojis

39

Leedu

LT 97

Folk Group 'Mituva'

Jurbarkas

 

30

Leedu

LT 98

Mingé

Klaipeda

 

5

Leedu

LT 99

Raskila

Birstonas

 

20

Leedu

LT 100

Vétra

Klaipéda

 

34

Leedu

LV 101

Dance Group Ridzenieks

Riga

 

17

Läti

LV 102

Bitite

Riga

 

33

Läti

LV 103

Auda
LV 103 Auda

Riga

 

6

Läti

LV 104

Dance Group Jauniba

Jelgava

 

13

Läti

LV 105

Metenis

Ape

 

16

Läti

LV 106

Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins' LV 106 Veja Dzirdzins

Jelgava

 

45

Läti

LV 107

Sansolis

Aloja

 

16

Läti

LV 108

Dance Group 'Ratins'

Gulbene

 

15

Läti

LV 109

Erla

Ergli

 

7

Läti

LV 110

Youth Folk Dance Group 'Dejotprieks'

Riga

 

25

Läti

LV 111

Darta

Pinki

 

29

Läti

LV 112

Kamolitis

Riga

 

46

Läti

LV 113

Griezi

Riga

 

16

Läti

LV 114

Rota

Jelgava

 

6

Läti

LV 115

Annele

Ropazi

 

27

Läti

LV 116

Garausi

Ropazi

 

26

Läti

LV 117

Mikelis

Priekuli

 

10

Läti

LV 118

Mara

Dundaga

 

8

Läti

LV 119

Brize

Lapmezciems

 

10

Läti

LV 120

Pavards LV 120 Pavards

Ikskile

 

14

Läti

LV 121

Robeznieki

Vitini

 

18

Läti

LV 122

Pastalnieki

Valmiera

 

20

Läti

NL 123

Wieringer Dangsers

Westerland

Noord Holland

27

Holland

NO 124

Leikarringen i Moss

Moss

Ostfold

21

Norra

PL 125

Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe PL 125 Kinder- und Jugendvolkstanzgruppe Kaszëbe

Chojnice

 

53

Poola

PT 126

Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia'

Caldas da Rainha

Centro

34

Portugal

PT 127

Grupo Cultural e Recreativo da Casa do Povo

Macedo de Cavaleiros

Nordeste Transmontano

31

Portugal

RU 128

Folk Dance & Music Group 'Toive'

Petrozavodsk

Karelia

39

Venemaa

SE 130

Ystads Folkdansforening

Ystad

Skane

17

Rootsi

SE 131

SGV, Sällskapet Gammeldansens Vänner

Malmö

Skane

11

Rootsi

SE 132

Kungsängens Folkdansgille

Kunsängen

Uppland

20

Rootsi

SI 133

Drustvo Rovtarji + Folklorna skupina "Skofja Loka"

Poljane nad Skofjo Loko

 

44

Rootsi

SK 134

Goralik

Kezmarok

Kezmarok

33

Rootsi

SK 135

Radost, Children's Folk Dancing Group

Banska Bystrica

 

36

Rootsi

UK 136

MacLennan Scottish GroupUK 136 MacLennan Scottish Group UK 136 MacLennan Scottish Group UK 136 MacLennan Scottish Group UK 136 MacLennan Scottish Group

Sutton

Scotland

19

Inglismaa

EE 137

Estonian Folkmusic group 'Kiigat-käägat'

Tallinn

 

4

Eesti

TR 138

Akhisar Anadolu Lisesi Folk Dance Group

Akhisar

Aegean

48

Türgi

TR 139

Akhisar Anadolu Ögretmen Lisesi Folk Dance Group

Akhisar

Aegean

48

Türgi

TR 140

Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi Folk Song and Music Group

Antalya

Mediterranean

48

Türgi

TARTU EUROPEADE MAAPÄEV ehk PISIEUROPEADE
COUNTY DAYS of 48.EUROPEADE alias PISIEUROPEADE

PISIEUROPEADE 2011  

Eesti Europeade Komitee juhatus tänab kõiki heatahtlikke abilisi, kes korraldasid oma kodukohas meeldejääva kohtumise Europeadel osalenud välisgruppidega.
Teie heatahtlikkus on leidnud positiivse tagasiside paljudelt kollektiividelt.
Me loodame, et teie algatusest võtavad eeskuju ka järgmised Europeade festivalide korraldajad.

Tartu Europeade maapäevad Pisieuropeaded ja neil osalenud 52 gruppi:

1

JÕGEVAMAA  Pala SR Tuuritajad ja vald

19.-20.07
. BELGIA          BE 8    Den Dries, Elckerlyc, Jan & Alleman, Mie Katoen

2

JÕGEVAMAA  Torma naisrühm, kapell ja vald
 
19.-20.07  HISPAANIA    ES 66  Xeitu, Leon
välisgrupi juht  Manuel A G Hernández

3

PÕLVAMAA  Mikitamäe ja Seto RTA Hõbehall
   
15.-20.07  ITAALIA          IT 89   Borgosesia

4

VILJANDIMAA  Abja Kultuurimaja
 
22.07.    LEEDU           LT 99              Raskila, Birstonas
Välisgrupi juht Roma Ruockiene

5

JÄRVAMAA  Koeru Haridus ja Kultuuriselts ja tantsijad
 
 
22.-23.07  HOLLAND      NL 123            Wieringer Dangsers, Westerland
http://www.wieringerdangsers.nl/
Välisgrupi juht: Willem Methorst

6

PÕLVAMAA  Räpina SR Helgerid
   
22.-23.07 TSEHHI          CZ 16              Bajdys, Trebic, Moravia
http://bajdys.zus-trebic.cz/

välisgrupi juht    Wolfova Gabriela  

7

VÕRUMAA  Väimela ja SR Tsuua Sulatsõ
    
22.-23.07  SOOME         FIN 77             Turun Kansantanssin Ystävät,  Turku
välisgrupi juht    Leena Aho

8

MUHUMAA   Tokkroes ja Äitses
   
22.-23.07   AUSTRIA        AT 1    Sing und Spielgruppe Hartberg
http://www.ssgh.at/
välisgrupi juht    Gerhard Leitner

9

PÕLVAMAA  Räpina/Tartu SR Sahistajate Salgake
   
22.-23.07.  SAKSAMAA    DE 18             Münchner Hochschultanzkreis
Välisgrupi juht Helga Burkhard

10, 11, 12

TARTUMAA  Nõo vald ja Kultuurimaja, VTK ja NR Madelin
 
22.07.  SOOME         FIN 70             Kuhmon Keiketys, Kuhmo, Kainuu
välisgrupi juht    Satu Ylönen 

 
22.07.    ITAALIA          IT 92   Tenores Santu Franziscu, Ala dei Sardi, Sardegna
välisgrupi juht    Salvatore Ghisu

   
22.07.    IIRIMAA          IE 86   Celtica, Foxford, Co. Mayo
http://www.celtica.ie/
välisgrupi juht    Eamonn Walsh

13

TARTUMAA  Tartu SR Upsijad,
 
22.07.    KÜPROS       CY 12             Paradosi Cultural Association, Liopetri
välisgrupi juht    Panicos Socratous  

14; 15

PÕLVAMAA  Vastse-Kuuste KS Viruskundra ja SR Vihista Viisku

22.07.  LÄTI                LV 118            Mara, Dundaga
välisgrupi juht    Dace Treinovska

 
22.07.  LÄTI                LV 119            Brize, Lapmezciems
välisgrupi juht    Juris Poga  

16

PÕLVAMAA  Oraval SR Tuhkapusija
 
22.07.     LEEDU           LT 96              Pamusis, Pakruojis
välisgrupi juht  Zita Kapucinskiene

17

TARTUMAA  SR Reola ja Ülenurme vald
 
22.07.  HISPAANIA    ES 65       Grupo de Danzas 'Doña Urraca', Zamora, Castilla y Leon
välisgrupi juht    María Rosa do B Martínez

18; 19

PÕLVAMAA  Ruusa Kultuurimaja
 
23.07.  SOOME         FIN 71             Siepakat Siepakat Junior, Saarenkyla, Lapimaa
http://www.siepakat.net/
välisgrupi juht    Anitta Ylitörmänen        

 
23.07.  SOOME         FIN 72             Siepakat / Fossiilit, Saarenkyla, Lapimaa
http://www.siepakat.net/
välisgrupi juht    Anitta Ylitörmänen        

20

TARTUMAA  Elva Kultuurimaja ja kompanjonid
 
23.07.  LEEDU             LT 98              Mingé, Klaipeda
välisgrupi juht    Rolandas Bucmys        

21


23.07.
HISPAANIA    ES 64              Coros y Danzas Almeria
välisgrupi juht    María Dolores Rivera Pérez     

22

 
23.07.
BELGIA          BE 6               Vredon
välisgrupi juht    Martine Van Impe

23

VILJANDIMAA Mõisaküla Linnavalitsus ja kultuurimaja 
 
22.07.  IIRIMAA          IE 85               Landers Irish Dance Group, Kilcullen, Co.Kildare
välisgrupi juht    Jenny Landers  

24

TARTUMAA ja VILJANDIMAA  Võrtsjärve SA, Rannu vald ja Võrtsjärve Külastuskeskus, Kolga-Jaani vald
 
20.07SAKSAMAA               DE 18             Münchner Hochschultanzkreis
välisgrupi juht    Helga Burkhard

25

VALGAMAA  NR Midrilinnud, Kõwwera Kõdara, Tanuke, Madli, MTÜ Lotamõisa Arendus
 
22.-23.07.   ROOTSI         SE 132            Kungsängens Folkdansgille, Uppland
http://kfg.thulesius.se/
välisgrupi juht    Helena Johansson      

26

 
22.-23.07.  GRÖÖNIMAA            GL 83             Greenlander Troup MIK, Hvidovre
http://www.mik-koret.dk/
välisgrupi juht    Henny Kleist Konradsen           

27

VÕRUMAA  Haanja vald, Suur Munamägi Haanjas
 
22.07.  PRANTSUSMAA       FR 82              Tiocanie Folklore, Prevessin, Bresse
http://tiocanie.hebfree.org/cms.php#

välisgrupi juht    Bernard Tavernier 

28

VÕRUMAA        Haanja v, Rogosi mõis
 
22.07
.  LÄTI                LV 122            Pastalnieki,  Valmiera
välisgrupi juht  Bergsons 

29

VÕRUMAA        Haanja vald, Luutsniku külaselts
  
22.07.  NORRA          NO 124           Leikarringen i Moss, Moss, Ostfold
välisgrupi juht    Arild Steen   

30

JÕGEVAMAA    Võisiku-Kundrussaare Külaselts EWA, Põltsamaa vald
 
22.07.  SVEITS          CH 10             Ensemble Folklorique 'La Colombière', Genf
http://www.lacolombiere-grand-saconnex.net/
välisgrupi juht    John H. Mamboury       

31

LÄÄNE-VIRUMAA        Väike-Maarja TS Tarapita ja naisrühm Maarjakelluke
 
22.07.  TSEHHI          CZ 15              Vonicka, Havirov Moravia
http://www.vonicka.com/vonicka/aj/aj_b.htm
välisgrupi juht    Gorny Roman

32

PÄRNUMAA      Kilingi-Nõmme NRTR Kilingi
 
22.07.  SLOVEENIA              SI 133             Drustvo Rovtarji + Folklorna Skupina "Skofja",   Poljane nad
Skofjo Loko  
välisgrupi juht   Tanja Oblak

33

TARTUMAA     Aravu Rahvamaja, Meeksi vald
 
22.07.   SHOTIMAA                UK 136           MacLennan Scottish Group, Sutton, Scotland
http://www.msg.org.uk/
välisgrupi juht    Simon Wales   

34

PÕLVAMAA     Karisilla külaselts mtü,  Mikitamäe vallas
 22.07.  ROOTSI         SE 130            Ystads Folkdansforening, Ystad, Skane
http://www.ystadsfolkdansforening.n.nu/ 
välisgrupi juht    Bingo Olsson
 

35

   
22.07.  ROOTSI         SE 131            SGV, Sällskapet Gammeldansens Vänner, Malmö,
http://www.sgv.m.se/index2.htm
välisgrupi juht    Lars Kayser     

36

TARTUMAA      Laeva küla, kultuurimaja ja vallavalitsus
 
22.07.
ITAALIA          IT 90               Sotziu de Ballu Orohole, Ovodda, Sardegna
välisgrupi juht    Piero Lucio Marongiu    

37

VILJANDI          Tuhalaane Külamaja, (100 km)

22.07.  PORTUGAL              PT 126            Rancho Folclórico e Etnográfico  'As Ceifeiras da Fanadia'
välisgrupi juht    Sérgio José Fialho Pereira

38

TARTUMAA     Puhja tantsuselts Opsal, Puhja VV ja Puhja Seltsimaja
 
22.07.  ITAALIA          IT 93               Südtiroler Volkstanzgruppe 1, Terlan, Südtirol
välisgrupi juht    Dietmar Folie   

39

 
22.07.  ITAALIA          IT 94               Südtiroler Volkstanzgruppe 2, Terlan, Südtirol
välisgrupi juht    Dietmar Folie   

40

 
22.07.  ITAALIA          IT 95               Europeade Band 2010, Terlan, Südtirol
välisgrupi juht    Dietmar Folie   

41

 LÄÄNE-VIRUMAA        MTÜ Uudeküla, Tamsalu
 
22.07.  IIRIMAA          IE 87               Bodhrán - Irish Culture Group, Greystones, Co. Wicklow
välisgrupi juht    Sarah Culliton  

42

 
22.07.  PORTUGAL              PT 127            Grupo Cultural e Recreativo da Casa do Povo
http://www.wix.com/grupogcer/macedodecavaleiros
välisgrupi juht    Adelino Domingos Vinhas

43

TARTUMAA      RMA Siller, Ilmatsalu
 
22.07.
SOOME         FIN 79             Nilsbyn Pelimannit, Leilax
http://www.nilsbynpelimannit.fi/
välisgrupi juht    Jukka Hänninen

44

VALGAMAA    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, Valga LV, RTR Rukkilill
 
22.07
.  LÄTI                LV 105            Metenis, Ape
välisgrupi juht   Edite Dauskane

45

 
22.07
.  LÄTI                LV 109            Erla, Ergli
välisgrupi juht    Märis Braslins  

46

    
22.07
.   LÄTI                    LV 117            Mikelis, Priekuli
 

47

VALGAMAA    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, Valga LV, RTR Sõsarad
 
22.07.  SOOME         FIN 73             Laihian Kansantanssijat, Vähäkyro, Ostrobothnia

48

 
22.07.  SOOME         FIN 76             Lakeuden Kansantanssijat, Ilmajoki, Pohjanmaa
välisgrupi juht    Sirkka-Liisa Harjula   
 

49

VALGAMAA    Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus, Valga LV, RTR Pilleriin,
 
22.07. HISPAANIA    ES 66              Xeitu, Leon
välisgrupi juht    Manuel A G Hernández 
 

50

TARTUMAA   Jõgevamaal Tabiveres RTR Vikerkaar
 
22.07.  VENEMAA      RU 128           Folk Dance & Music Group 'Toive', Petrozavodsk, Karelia
välisgrupi juht    Genrih Turovskiy

51

TARTUMAA   Lääniste  Külaselts ja NRTR Kaera-Marid
 
22.07.  ITAALIA           45        Associazione Corale Gran Sasso  L'Aquila Abruzzo
http://www.coralegransasso.it/
välisgrupi juht    Sebastiano Santucci

52

TARTUMAA JA JÕGEVAMAA     Juhan Liivi Muuseum

22.07.   Europeade VIP külalised,