IMAVERE NAISRAHVATANTSURÜHM
PILLERPÄKAD

  Pillerpäkad
Oleme Imavere naisrühm Pillerpäkad ehk 12 lõbusat ja teotahtelist naist aastates 25-40. Oleme tantsinud alates 1996. aastast nii vanu eesti folkloorseid tantse kui ka tänapäevasemaid stiliseeritud tantse. Rõõmuga esitame lihtsamaid vanu voor-ja sõõrtantse ning ka omaloomingut.
Tänavu suvel esinesime tantsupeol Tallinnas. Oleme käinud ka Tallinna vanalinnapäevadel ning festivalil Europeade Nuoros ja Quimperis.
Meie kodu asub päris Eestimaa keskpunktis ja meie vald võib olla uhke, et tema maal asub Euroopa moodsaim saeveski, mis on isegi maailmakaardile kantud. Meie vallas on ka üks Eesti vanimaid ja unikaalsemaid ehitisi – Imavere meiereihoone, kus praegu asub piimandusmuuseum. Meie vallas elab 1000 inimest ja tegutseb 33 ettevõtet.

  Pillerpäkad
Pillerpäkad is a female group from Imavere with 12 cheerful and eager women who are 25-40 years old. They have danced together since 1996 and their repertoire is very varied – from very old Estonian folk dances to more contemporary stylized dances. This year we took part in in Estonian dance festival. We have been in Europeade in Sardinia and Quimper.
Our dancers would like to find new friends and connections.