MAARJA-MAGDALEENA
SEGAKOOR

Choir of Maarja-Magdaleena – Tabivere, Estonia

  Maarja-Magdaleena segakoor
Maarja-Magdaleena segakoor on loodud 1993.aastal.Asume Jõgevamaal - Kalevipoja tegude maal, kaunil Vooremaal Tabivere vallas. Segakoor on nime saanud muistse kihelkonna järgi. Oleme osalenud kõikidel üld- ja maakondlikel laulupidudel, ka Soome – Eesti laulupeol. Andnud kontserte kirikutes esinenud kohalikel pidudel. 2009 .a toimus kontsertreis Saaremaale. Meil on kolm sõpruskoori, käime üksteisel külas. Oleme sõbralik ja üksmeelne kollektiiv, kes tähistab üheskoos sünnipäevi, korraldab laululaagreid, laulupäevi.  Meie eesmärgiks on hoida oma kultuuritraditsioone tutvustada neid ka teistes maades. Koori repertuaar sisaldab nii klassikalist koorilaulu, kiriku- kui ka kergemuusikat. Repertuaari loome vastavalt kontsertide vajadustele. Oleme lindistanud oma laulud ka kahele plaadile.
Kanname nii kohalikke Maarja-Magdaleena rahvariideid, esineme ka rahvuslikes kostüümides.
 

  Choir of Maarja-Magdaleena
The choir of Maarja-Magdaleena district was founded in 1993 in the east of Estonia, in Jõgeva county. The choir has performed in different song festivals in Estonia and abroad, given concerts in local churchs and other places. The members of the choir wear national costumes of Maarja-Magdaleena district during the performances.
Our singers are very friendly persons who come together for birthday parties, song camps and other activities. The choir's repertoire consists of classical choral music and pop music as well. We have recorded our songs and published two CDs.