HAAPSALU NAISRAHVATANTSURÜHM
LUSTLIK

NAISRAHVATANTSURÜHM " LUSTLIK"  FOLK DANCE GROUP , HAAPSALU, LÄÄNEMAA, EE
 

  Lustlik

Lustlik on Haapsalus tegutsev tantsurühm, mis on loodud 1985. aastal ja mis tähistab tänavu oma 25. sünnipäeva. Rühmas tantsivad kaunid, nooruslikud, rõõmsameelsed, kokkuhoidvad ja töökad naised, kes panevad oma tantsuoskust proovile erinevatel võistutantsimistel. Oma nime vääriliselt tantsitakse enamasti särtsakaid ja meeleolukaid tantse.
Koos käiakse kord nädalas hubases Haapsalu algkooli saalis. Tantsuproove ilmestavad alati humoorikad vahepalad, mis toovad töö kõrvale ka palju naeru. Parim, mis trennist kaasa võetakse, on koosolemise ja -tegutsemise rõõm. Meie ühine püüd on alati ja kõikjal hoida kõrgel Haapsalu ning Läänemaa rahvatantsukultuuri. Meie deviis on: „Tantsides läbi elu”.
 

  Lustlik

Lustlik is a folk dance group from Haapsalu, founde in 1985. We celebrate our 25th birthday this year. We are the group of beautiful, youthful and joyful women who are holding together and are not afraid to work hard. We challenge our dancing skills by participating in various competitions. Our repertoire consists of mostly cheerful and convivial dances as our name indicates. We come together for a practice once a week in a cosy hall of the Haapsalu city primary school. Rehearsals are usally spiced with a lot af humorous incidents which bring lots of laughter to the room. The best we take away from the rehearsals is the joy of working and spending time together. Our common purpose is to uphold and cherish the folk dance culture of Haapsalu and West-Estonia, always and everywhere. The slogan of our group: Dancing through the life