UNGARI 2023

2023.aastaks on Ungari kavandanud sellised ajad:

29.06. - 03.07. (sõiduga 28.06. - 05.07.) **

06.-10.07. (sõiduga 04.-12.07.)
see bussigrupp on komplekteeritud ja aktsepteeritud:
1. NR Rabaroosid, Tudulinna, Ida-Virumaa, Eha Pärnik, 14
2. NR Omasoodu, Maidla, Ida-Virumaa, Maris Kriisa, 15
3. NR Kuppari, Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa, Pille Pärs,13
4. NR Rapla Eideratas, Rapla, Age Vendt, 12

13.-17.07. (sõiduga 12.-19.07)
20.-24.07. (sõiduga 19.-26.07.)

27.07.-31.07. (sõiduga 26.07.-02.08.)

3.08.-7.08. (sõiduga 2.08.-9.08.)
10.-14.08. (9.08.-16.08.)

Vaadake üle, 2.detsembri seisuga
Ungari korraldaja palus uuel jiiyuval bussigrupil eelistada just seda aega
29.06. - 03.07. (sõiduga 28.06. - 05.07.) **
ju teistele aegadele on kandidaadid olemas
 

Kuidas arvutada ligilähedast reisihinda?

Need rühmad on juba Ungaris sellel festivalil käinud

Ungari festivalide koduleht on siin

****

Ungari festivalidel osalemiseks on kaks varianti:

1. VÕITE KÕIK ISE KORRALDADA:
Ei mingit asjaajamistasu!
Teete ise kogu asjaajamise ja korraldustegevuse (kontakteerute, registreerute, korraldate transpordi, saadate info ja visuaalse reklaammaterjali, korraldate marsruudi ja majutused ning toitlustused minnes ja tulles, jne. kõik mis vaja)
Küsige info@europeade.ee ja edastame teile festivali korraldaja kontaktandmed. Head tegutsemist!
Võite ka ise otse kontakteeruda Ungari festivali korraldajaga.

2. TELLITE KOGU ASJAAJAMISE
ja korraldustegevuse Eesti Europeade Komiteelt.
Asjaajamistasu 10 € iga sõitasoovija kohta (ettemaksuna ja ei kuulu tagastamisele).
Huvi korral
 täitke avaldus ja lisage ka esialgne nimekiri.
Saatke  info@europeade.ee
Komplekteerime bussikoosseisu (piisava huvi korral).
Teil on vaja vaid tasuda (kolmes osas) ja oodata bussi oma kodukohas.

****

Reisiplaanist:

Ajalise arvestusega, et eelpäeval  jõutakse Varssavisse või Krakowisse (st. Eestis väljasõit vastu ööd) ja järgmisel päeval hommikul vara (Varssavist 04:00, Krakowist 09:00) edasisõit Ungarisse Budapesti.
Peale linnatuuri hotelli. Õhtusöök. Vaba aeg. Linnatuuri jaoks tellime eestikeelse giidi.
Järgmisel päeval vaba hommikupoolik ja ca kell 12 edasisõit Szegedisse festivalipaika. Majutus. Õhtusöök. Vaba aeg.
Kohapeal kolm täispäeva. Programm selgub hiljem.
Tagasi tulles kõigepealt Strbske Plesosse väiksele mägimatkale või gondlisõidule ja edasi Popradisse hotelli. Õhutusöök ja vaba aeg. Järgmisel päeval koopad ja Varssavisse ning kolmas päev koju.
Kogu sellise korralduslogistika teeb Eesti Europeade Komitee.
Minnes ja tulles hotellides hommikusöögid ja õhtusöögid.

Ungari festivalidel on traditsioonilised lisavõimalused:
termaalveekeskus (lisatasu)
Puszta Bugaci hobusteshow (lisatasu)
Szegedi ekskursioonid (linn, loomaaed, muuseumid) (lisatasu)
kaubanduskeskused
ja muidugi 2 esinemist

Vanuselisi piiranguid pole.
Oluline, et bussi kohta oleks esinejaid, kes kohalikku rahvast ca 15 minutilise kavaga rõõmustaks.
Kuna bussis on hetke seisuga 4 erinevat naisrühma, siis ehk saab natuke esinemisaega juurde.
 

Oodatud on:

rahvatantsurühmad (kõik liigid ja vanused)
muusikud - orkestrid (rahvamuusika, puhkpilliorkestrid jne)

Osalustasu   4 ööd / 3 täispäeva -  167 EURO/inimene
Saabumisel esimesel päeval on õhtusöök.
Koju naastes on viimasel hommikul hommikusöök.
Kõik söögikorrad on buffet (rootsi laud).
Lahkumisel saate kaasa lõunaks võileivad ja joogivee.
Tegelik osalustasu  on nüüd 167 eurot + bussijuhtide osak.

Kuidas arvutada ligilähedast reisihinda?
Hinnapäringud on tegemata, kuid ligilähedaselt on nii:


Etendused:

festival korraldab 2-3 esinemisvõimalust, kus rühmad on kohustatud osalema ja esitama vähemalt 15 minutilise (maksimaalselt 20-minutilise) etenduse.
Etendused toimuvad avatud (võimalik, et päikese eest kaitstud) lavadel.
 

 

 

   Nemad on Ungaris juba käinud
*
nendel aastatel on olnud kas üleriigilised tantsupeod või muud üleüldiselt takistavad asjaolud

145    2023: 
144    2023: 
143    2023: 
142    2023: 
141    2023: 
140    2023: 
139    2023: 
138    2023: 
        *2022:    --- jäi vahele koroona järelmõjude ja Vene sõja tõttu
        *
2021
:    --- jäi vahele koroona tõttu
        *
2020
:    --- jäi vahele koroona tõttu
        *
2019
:    --- jäi vahele tantsupeoaasta tõttu

137    2018:    Folk Music Group "Torma", j. Mare Talve, Sadala, EE
136    2018:    Folk Dance Group "Kunglarahvas", j. Reeli Tänavsuu, Pärnu, EE
135    2018:    Folk Dance Group "Jürikad", j. Linda Pihu, Jüri, EE
134    2018:    Folk Dance Group "Päikeseratas", j. Maarika Tuttelberg, kehra, EE
133    2018:    Folk Dance Group "Paunvere Tootsid ja Teeled", j. Virve Muser, Palamuse, EE
132    2018:    Folk Dance Group  "Torma", j. Julia Tross, Torma, EE
131    2018:    Folk Dance Group "Lahe", j. Julia Tross, Lümati, EE

130    *2017:   Folk Dance Group "Roosi", EE
129    *2017:   Folk Dance Group "Ääsmäe", EE
128    *2017:   Folk Dance Group "Varbola", EE

127    2016:    Folk Dance Group "Sõle Segajad" - EE
126    2016:    Folk Dance Society "Pastlapaar" - EE
125    2016:    Folk Dance Group "Hermes" - EE
124    2016:    Children Folk Dance Group "Kommerts" - EE
123    2016:    Folk Dance Group "Lea" - EE
122    2016:    Children Folk Dance Group "Tantsukeeris" - EE
121    2016:    Folk Dance Group "Tark ei Torma" - EE

120    2015:    Folk Music Group of Muhu, Muhumaa, EE
119    2015:    Folklore Group of Muhu, Muhumaa, EE
118    2015:    Folk Dance Group "Tokkroes", Muhumaa, EE
117    2015:    Folk Dance Group of Muhu, Muhumaa, EE 
116    2015:    Choir of Äksi, Tartumaa, EE
116    2015:    Womens Choir of Lähte, Tartumaa, EE
115    2015:    Youth Folk Dance Group "Keerutajad", Paide, Järvamaa ,EE 
114    2015:    Youth Folk Dance Group "Südameke", Paide, Järvamaa ,EE   
113    2015:    Children Folk Dance Group of Keila School, Keila, Harjumaa ,EE  
112    2015:    Children Folk Dance Group "Päikeseratas", Saue, Harjumaa ,EE  
111    2015:    Folk Dance Group "Midrilinnud", Tsirguliina, Valgamaa  ,EE 

110    *2014: Folk Music Group "Siller", Ilmatsalu, Tartumaa, EE
109    *2014: Folk Dance Group "Trambali", Luunja, Tartumaa, EE
108    *2014: Ingerian Folk Dance Group "Metsäkukat", Jõhvi, Ida-Virumaa, EE

107    2013: Folk Dance Group „Poloda Piigad“, Mikitamäe, Põlvamaa, EE
106    2013: Folk Dance Group „Helgerid“, Räpina, Põlvamaa, EE
105    2013: Youth Folk Dance Group „Rüglikud“, Räpina, Põlvamaa, EE
104    2013: Folk Dance Group „Osula“, Sõmerpalu, Võru maakond, EE
103    2013: Folk Dance Group „Mari“, Sõmerpalu, Võru maakond, EE
102    2013: Folk Dance Group „Lustlik“ , Haapsalu, Läänemaa, EE
101    2013: Folk Dance Group „Kalurineiud”, Haapsalu, Läänemaa, EE
100    2013: Youth Folk Dance Group „Läki tantsule“, Haapsalu, Läänemaa, EE
99     2013: Naisrahvatantsurühm „Rabaroosid“, Tudulinna, Ida-Virumaa, EE
98     2013: Kambja Laulukoor „Läte”, Kambja, Tartumaa, EE

97     2012: Folk Dance Group" Sõsarad", Valga, Valgamaa, EE
96     2012: Seto Folkore Group "Käokuld", Värska, Põlvamaa, EE
95     2012: Folk Dance Group" Ääsmäe", Ääsmäe, Harjumaa, EE
94     2012: Folk Dance Group "Turba", Turba, Harjumaa, EE
93     2012: Folk Dance Group from Tabasalu, Harjumaa, EE
92     2012: Folk Dance Group of Vesiroosi Gymnasium, Rapla, Raplamaa, EE
91     2012: Folk Dance Group from Kuimetsa, Raplamaa, EE
90     2012: Childrens Folk Music Group "Mõmmid", Otepää, Valgamaa, EE
89     2012: Folk Music Orchestra "Karupojad", Otepää, EE

88     *2011: Folk Dance Group "Udusõlg", Saarepeedi, Viljandimaa, EE
87     *2011: Folk Dance Group "Pärilised", Pärsti, Viljandimaa, EE
86     *2011: Youth Folk Dance Group "Ru-Le-Me", Viljandi, Viljandimaa, EE

85     2010: Folk Dance Group "Lillekese", Võhma, Viljandimaa, EE
84     2010: Folk Dance Group "Pääsuke", Tallinn, EE
83     2010: Folk Dance Group "Lustilised", Lustivere, Jõgevamaa, EE
82     2010: Folk Dance Group "Meie Mari", Laiuse, Jõgevamaa, EE
81     2010: Folk Dance Group "Uhka", Imavere, Järvamaa, EE
80     2010: Folk Music Group "Pilistvere Pillimehed", Võhma, Viljandimaa, EE
79     2010: Harjumaa String Orchestra, Tallinn, EE
78     2010: Folk Dance Group from Järva-Jaani, Järvamaa, EE
77     2010: Mixed Choir from Järva-Jaani, Järvamaa, EE
76     2010: Väike-Maarja Folk Dance Group "Maarjakelluke", Lääne-Virumaa, EE
75     2010: Folk Dance Group "Loits", Suure-Jaani, Viljandimaa, EE
74     2010: Mixed Choir "Ilmatar", Suure-Jaani, Viljandimaa, EE
73     2010: Mixed Choir "Sõbrahing", Torma, Jõgevamaa, EE
72     2010: Maarja Magdaleena Choir, Maarja Magdaleena, Jõgevamaa, EE
71     2010: Line Dancers from Luua , Jõgevamaa, EE
70     2010: Folk Dance Group "Audru naised", Audru, Pärnumaa, EE
69     2010: Folk Dance Group "Taaratar", Tartu, EE
68     2010: Folk Dance Group "Sahistajate Salgake", Räpina, Põlvamaa, EE
67     2010: Folk Dance Group of Tallinn Pedagogical College, Tallinn, EE
66     2010: Folk Dance Group "Tuhkapusija", Orava, Põlvamaa, EE
65     2010: Childrens Folk Dance Group "Kãopojad", Orava, Põlvamaa, EE

64     *2009: Folk Dance Group "Soleke", Tallinn, EE

63     2008: Folk Dance Group Nőo VTK, Nõo, Tartumaa, EE
62     2008: Cantare Female Choir, Tartu, EE
61     2008: Folk Music Group "Kaljaan", Pajusi, Jõgevamaa, EE
60     2008: Folk Dance Group "Virmalised", Pőltsamaa, Jõgevamaa, EE
59     2008: Youth Choir from Pőltsamaa, Jõgevamaa, EE
58     2008: Folk Dance Group "Roosi", Haiba, Harjumaa, EE
57     2008: Folk Dance Group "Sirjelind", Riisipere, Harjumaa, EE
56     2008: Folk Dance Group "Naita", Tartu, EE
55     2008: Folk Dance Group "Hermes", Tartu, EE
54     2008: Folk Dance Group "Raatuse", Tartu, EE
53     2008: Folk Dance Group "Lea", Tartu, EE
52     2008: Folk Dance Group "Laieldes", Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa, EE
51     2008: Folk Dance Group "Eite-Taati", Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa, EE
50     2008: Folk Dance Group "Laaberjalg", Märjamaa, Raplamaa, EE
49     2008: Folk Dance Group "Piiprellid", Kuressaare, Saaremaa, EE
48     2008: Folk Dance Group "Õieti", Kuressaare, Saaremaa, EE
47     2008: Folk Dance Group "Kadaka mari", Kärla, Saaremaa, EE
46     2008: Folk Dance Group "Juuru", Juuru, Raplamaa, EE
45     2008: Folk Dance Group "Anna minna", Järlepa, Raplamaa, EE
44     2008: Folk Dance Group "Päikeseratas", Tartu EE
43     2008: Folk Dance Group from Ääsmäe, Harjumaa, EE
42     2008: Folk Dance Group "Kiitsharakad" , Vana-Vigala, Raplamaa, EE
41     2008: Folk Dance Group "Lapulised" , Aruküla, Harjumaa, EE
40     2008: Folk Dance Group "Kadrina", Kadrina, Lääne-Virumaa, EE
39     2008: Folk Dance Group from Rakvere, Lääne-Virumaa, EE
38     2008: Folk Dance Group "Vikerkaar" , Tartu, EE
37     2008: Folk Dance Group "Keikal", Keila, Harjumaa, EE
36     2008: Folk Music Group from Nõmme, Tallinn, EE
35     2008: Folk Dance Group "Viisuveeretajad" , Tallinn, EE
34     2008: Folk Dance Group "Vorms"i, Vormsi, Läänemaa, EE
33     2008: Womens Choir "Paula", Märjamaa, Raplamaa, EE
32     2008: Folk Dance Group "Leisberg", Leisi, Saaremaa, EE
31     2008: Folk Music Group "Kuldvötmeke", Liiva, Muhumaa, EE
30     2008: Folk Music Group from Väägvere, Tartumaa, EE
29     2008: Vocal Music Group "Muhu Mehed", Liiva, muhumaa, EE
28     2008: Folk Dance Group "Ehaviir", Orissaare, Saaremaa, EE

27     2007: Folk Dance Group "Kabujalake", Kuusalu, Harjumaa, EE
26     2007: Folk Dance Group "Kusta", Tartu, EE
25     2007: Folk Dance Group of Haanja, Võrumaa, EE
24     2007: Folk Dance Group "Saue Simmajad", Saue, Harjumaa, EE
23     2007: Folk Dance Group "Karap", Koeru, Järvamaa, EE
22     2007: Folk Dance Group "Vikertiimer" , Kambja, Tartumaa, EE
21     2007: Folk Dance Group "Kaktus", Türi, Järvamaa, EE
20     2007: Folk Dance Group "Opsal", Puhja, tartumaa, EE
19     2007: Folk Dance Group "Värten", Põlva, Põlvamaa, EE
18     2007: Seto Folk Dance Group "Hobehall", Mikitamäe, Põlvamaa, EE
17     2007: Folk Dance Group "Paras Paar", Räpina, Põlvamaa, EE
16     2007: Folk Dance Group from Tarvastu, Viljandimaa, EE
15     2007: Folk Dance Group "Vihista Viisku", Vastse-Kuuste, Põlvamaa, EE
14     2007: Folk Dance Group from Luunja, Tartumaa, EE
13     2007: Folk Dance Group "Torma", Torma, Jõgevamaa, EE
12     2007: Folk Dance Group from Raikküla", Raplamaa, EE
11     2007: Folk Dance Group "Madelin", Nõo, Tartumaa, EE
10     2007: Folk Dance Group "Solus", Leisi, saaremaa, EE
 9     2007: Folk Dance Group "Leisberg", Leisi, Saaremaa, EE

 8     2006: Folk Dance Group "Tantsusarvikud" , Tallinn, EE
 7     2006: Folk Dance Group "Kullerid" , Vastseliina, Võrumaa, EE
 6     2006: Folk Dance Group "Hopser", Võru, Võrumaa, EE
 5     2006: Folk Dance Group "Pangviina", Saku, Harjumaa, EE
 4     2006: Folk Dance Group "Virvering", Tamsalu, Lääne-Virumaa, EE
 3     2006: Folk Dance Group from Väike-Maarja, Lääne-Virumaa, EE

        *2005: ---
        *2004: ---
 2     2003: Folk Dance Group "Segapidi" Haljala, Lääne-Virumaa, EE
 1     2002: Russian Folk Dance Group "Junost", Narva, Ida-Virumaa, EE