SIIT NÄETE, KUIDAS ON TARTUS ESINEMISED KAVANDATUD
(kõikidele kollektiividele on lisatud aastad, mil nad osalesid Europeadel)
AMETLIKUD EUROPEADLASED EESTIST
Europeade rongkäigus osalemise järjekorras:
Europeade kollektiivid saavad kõik oma
nimetusega ja numbriga sildi.
Igal grupil peab olema Eesti lipp ja Euro lipp.
Palun märgistage oma lipud, et selle pärast ka Lauluväljakul võiksite üles
leida
(hetkel veel lavastuslik küsimärk, kuhu lipud paigutada)
Lisaks võib olla igasugust sobivat butafooriat:
maakonna- või linna lipp, kollektiivi vimpel või muu atribuutika, jne.
Siin olete grupeeritud niimoodi nagu olete ka rongkäigus grupiti.
St. et võite ka kokkuleppida ja omada grupi kohta Euro lipu.
Europeade rongkäik algab kell 15:00
pühapäeval 24.juulil Vanemuise tagant.
Eesti grupid on teiste maade gruppidega vaheldumisi.
Rongkäigus liikumise ajal ja ka võimalikel seisupausidel eeldatakse, et
tantsugrupid tantsivad, lauljad laulavad ja muusikud mängivad.
Püüdke midagi niimoodi teha, et endal ja teistel ka huvitavam oleks.
EE 30 NR ”Kurtna” Kurtna Harjumaa 09 11
EE 32 NR ”Linda“ Saku Harjumaa
11
EE 33 SR ”Pangviina“ Saku Harjumaa
11
EE 31 NR ”Kirilind“ Kose Harjumaa 01 03 04 05 07 08
11
EE 34 SR ”Anija“ Kehra Harjumaa 00 03 04
11
EE 35 Russian national choir “Sudarushki” Tallinn Harjumaa 09
11
EE 36 NR ”Rabaroosid” Tudulinna Ida-Virumaa 09
11
EE 38 RMA ”Torma kapell” Torma Jõgevamaa 03 04 05 09 10
11
EE 39 NR ”Torma” Torma Jõgevamaa 03 04 05 09 10
11
EE 63 Russian Dance Group “Lootos” jun. Tallinn Harjumaa
11
EE 61 Russian Dance Group “Lootos” Tallinn Harjumaa 99 00 01 02
11
EE 62 Russian vocal group ”Barõnja” Tallinn Harjumaa
11
EE 40 SR ”Tuuritajad” Pala Jõgevamaa
11
EE 59 RMA ”Pilistvere Pillimehed” Võhma Viljandimaa
11
EE 37 NR ”Pillerpäkad” Imavere Järvamaa 99 03 05
11
EE 41 SR ”Helgerid” Räpina Põlvamaa
11
EE 43 SR ”Kärutajad” Käru Raplamaa 09 10
11
EE 42 NR ”Anna minna” Järlepa Raplamaa
11
EE 137 RMA ”Kiigat-Käägat” Tallinn Harjumaa 97 05 08 09 10
11
EE 48 SR ”Tornimäe” Tornimäe Saaremaa 96 98 99
11
Tornimäe vokaalansambel 99
11
EE 46 NR ”Pöide Piigad” Tornimäe Saaremaa 99
11
EE 45 NR ”Sõlus” Leisi Saaremaa 05 06 09 10
11
EE 44 RMA ”Värkssepad” Leisi Saaremaa 05 06 10
11
EE 47 SR ”Piiprellid” Püha, Pihtla Saaremaa 95 96
11
EE 49 Seto NR ”Lustiline” Värska Setomaa, Põlvamaa 03 04 05 07 08
09 11
EE 53 SR ”Reola” Reola Tartumaa 01 03 04 05 06
11
EE 51 RMA ”Väägvere külakapell“ Väägvere Tartumaa
11
EE 55 SR ”Kusta“ Tartu Tartumaa 09
11
EE 50 Seto SR ”Hõbehall” Mikitamäe Setomaa, Põlvamaa 99 00 01 10
11
EE 54 SR ”Upsijad” Tartu Tartumaa
11
EE 52 RMA ”Siller“ Ilmatsalu Tartumaa 96 97 04
11
EE 60 SR ”Tsuua Sulatsõ” Parksepa Võrumaa 94 95 96 97 98 04 08
11
EE 57 NR ”Sõsarad” Valga Valgamaa 10
11
EE 56 RMA ”Jauram” Valga Valgamaa
11
EE 58 SR ”Pilleriin” Valga Valgamaa
11
Kohe peale
rongkäiku teeme Oige ja vasemba ja Tuljaku paiknemise proovi.
(selleks on minimaalselt aega)
Eesti Päeval Tartus osalejad:
21.juulil
21.juulil Tartus esinemiseks
ja avakontserdi külastamiseks on soovi saatnud:
SIIT NÄETE, KUIDAS ON TARTUS ESINEMISED
KAVANDATUD
EE Kapak, Kose
vald Harjumaa
96 98 00
EE Virulane, Kohtla-Järve Lääne-Virumaa
EE Reilender, Ruusa Põlvamaa
EE Kaasike, Pärnu folkloorikollektiiv Pärnumaa
EE Taara, Tartu Tartumaa
EE Saksa rahvamuusikaansambel Klee, Tartu Tartumaa
EE Vikertiimer , Kambja Tartumaa 04 05
09
EE Tartu NR Tarm Tartumaa
EE Nõo Vanatantsuklubi Tartumaa
EE Tartu ÜlikooliÜ RKA vilistlased Tartumaa
EESTI PÄEV
TARTUS
24.juulil
24.juulil Tartus esinemiseks ja rongkäigus osalemiseks
avaldasid soovi alltoodud grupid
SIIT NÄETE, KUIDAS ON TARTUS ESINEMISED
KAVANDATUD
Europeade rongkäigus osalemise järjekorras:
Eesti Päeval osalevad kollektiivid
tsentraalselt silte ei saa.
Et Eesti kolonn oleks kirjum ja kirevam, siis võtke kaasa oma kollektiivi
sildid vm.
Igal grupil võiks olla ka Eesti lipp.
Palun märgistage oma lipp, et selle pärast ka Lauluväljakul võiksite üles
leida
(hetkel veel lavastuslik küsimärk, kuhu lipud paigutada)
Lisaks võib olla igasugust sobivat butafooriat:
maakonna- või linna lipp, kollektiivi vimpel või muu atribuutika, jne.
Eesti Päeva rongkäik algab kell 14:30
Vanemuise eest.
Rühmad, kes soovivad, võivad ka liikumise ajal tantsida, laulda.
Püüdke midagi niimoodi teha, et endal ja teistel ka huvitavam oleks.
Kui jõuate Lauluväljakule, siis jääge järjest juurde tulevaid kollektiive
vaatama-tervitama.
Kohe peale rongkäiku teeme Oige ja
vasemba ja Tuljaku paiknemise proovi.
(selleks on minimaalselt aega)
EE
Kaitseliidu Tallinna Maleva Orkester Tallinn Harjumaa
EE SR „Kabujalakesed“ Kuusalu Harjumaa 95
EE NR „Viimikud“ Kuusalu Harjumaa
EE Folkloorirühm Saue Kägara“ Saue Harjumaa
EE SR „Pangviina“ Saku Harjumaa
EE NR „Roosi“ Riisipere Harjumaa 09
EE SR „Valla-alune“ Viimsi Harjumaa
EE Eesti Orkestrijuhtide Rahvamuusikaorkester Tallinn Harjumaa 09
EE SR „Virulane“ veteranide rühm "Virvet" Kohtla-Järve Ida-Virumaa 94
95 96 04
EE NR „Virulane“ Kohtla-Järve Ida-Virumaa
EE Ingeri - soome folkloorirühm „Metsakukat“ Kohtla-Järve Ida-Virumaa
RU Eesti Kultuuriseltsi Folklooriruhm NEEVO Peterburg Venemaa
EE Jõgevahe Pere NR Jõgeva Jõgevamaa 01 02
EE Jõgevahe Pere RMA Jõgeva Jõgevamaa 01
EE RMA „Trillallaa Türi Järvamaa 96 97 02 03 04 05 09
EE SR „Kaktus“ Türi Järvamaa 96 97 02 03 04 05 09
EE SR „Karap“ Koeru Järvamaa 95 03 04 06 08
EE Hanila Laulu- ja Mänguselts Hanila Läänemaa
EE SR „Haeska“ Ridala Läänemaa
EE SR „Tamme Tõrukesed“ Ridala Läänemaa 07
EE RMA „Lustpill Tamsalu Lääne-Virumaa
EE Orava Põhikooli 7-9 klassi SR Orava Põlvamaa
EE SR „Tuhkapusija“ Orava Põlvamaa 03 04 05 08
EE SR „ Reilender“ Ruusa Põlvamaa 09
EE Põlva Keskkooli õpetajad Põlva Põlvamaa
EE NR „Värten“ Põlva Põlvamaa
EE Torupilliansambel „Linnutaja“ Vändra Pärnumaa
EE NR „Audru“ Audru Pärnumaa 09
EE SR „Audru paariti“ Audru Pärnumaa
EE SR „Auto“ Pärnu Pärnumaa 94 95 03 04
EE NR „Laieldes“ P-Jaagupi Pärnumaa
EE SR „Laieldes“ P-Jaagupi Pärnumaa
EE Raeküla folkloorirühm Viisuke Pärnu Pärnumaa
EE SR „Kirmas“ Pärnu Pärnumaa 94 95
EE Muhu rahvamuusikud Muhumaa Saaremaa
EE NR „Ätses“ Muhumaa Saaremaa
EE NR „Tokkroes“ Muhumaa Saaremaa 06 07 08 09
EE SR TRÜ RKA vilistlased Tartu Tartumaa
EE Segakoor Tarbatu Tartu Tartumaa 99
EE SR „Taara“ Tartu Tartumaa 95 96 97 04 05
EE SR „Nõo Vanatantsuklubi“ Nõo Tartumaa 01 03
EE NR „Madelin“ Nõo Tartumaa 99 01 03 04 05 09
EE NR „Hermes“ Tartu Tartumaa 04 06 09
EE NR „Naita“ Tartu Tartumaa 04 09
EE NR „Taaratar“ Tartu Tartumaa 04 07 09
EE NR „Tarm“ Tartu Tartumaa
EE RMA „Sirgutii“ Tartu Tartumaa
EE NR „Passion in Motion“ Tartu Tartumaa
EE SR „Kavalik“ Konguta Tartumaa 99 01 03 05
EE NR „Kiljak“ Vara Tartumaa
EE SR „Vikerkaar“ Tartu Tartumaa 01 02 03 04 05 09
EE NR „Helles“ Hellenurme Valgamaa
EE NR „Mathilde“ Hellenurme Valgamaa
EE NR „Wallatud“ Abja Viljandimaa
EE SR „Õerutajad“ Tääksi Viljandimaa 94 95 96 97 98
EE SR „Tarvastu“ Mustla Viljandimaa 09
EE SR „Kannel“ Võru Võrumaa 95
EE NR „Tsöör“ Võru Võrumaa
EE "Tave" Vastseliina Võrumaa
EE SR „Kajakas“ Pärnu Pärnumaa 93 95
EE SR „Kandali“ Tallinn Harjumaa 93 94 95 96 97 00 01 03 05 10