46.EUROPEADE KLAIPEDA 2009
 22.-26. juulini 2009

XLVI

2009

 Leedus Klaipedas

  LR ÄÄSMÄE 3.-5. KL. Ääsmäe, Harjumaa Piret Kunts
SR ÄÄSMÄE-SAUE Ääsmäe, Harjumaa Piret Kunts
NR AUDRU NAISED Audru Pärnumaa, Helgi Roots
LR KOHILA 3.-4.KL. Kohila Raplamaa, Ulvi Mägi
SR PÄRNU "KOIDULA" Pärnu Elfriede Nikolai
SR RÕÕMUKILLUD Kohila Raplamaa, / Käina Hiiumaa, Ulvi Mägi ja Helgi Taelma
NR ROOSI Riisipere, Harjumaa Piret Kunts
SR REILENDER Ruusa Põlva maa, Hele Aia
SR VIKERKAAR Tartu Aivar Atsar
NR UHKA Põltsamaa Jõgevamaa, Kaja Kivi
SR KUSTA Tartu Liidia Konsa
NR HAAVIKUEMANDAD Tartu Liidia Konsa
NR HERMES Tartu Lea Hanni
SR KÄRUTAJAD Käru Raplamaa, Valdo Rebane
NR KURTNA Kurtna Harjumaa, Eve Lutter
NR MIDRILINNUD Tsirguliina Valgamaa, Eha Mandel
SETO FR LUSTILINE Värska Setomaa, Kersti Leping
NR TAARATAR Tartu Lea Hanni
NR NAITA Tartu Lea Hanni
SR KOLUMATS Rannu Tartumaa, Lea Kurvits
SR KAKTUS Türi Järvamaa, Vaike Tormila
RM TRILLALLAA Türi Järvamaa, Ulvi Esko
NR TÜRI KULTUURIMAJA NAISRÜHM Türi Järvamaa, Ellu Kaasik
RM TORMA Torma Jõgevamaa, Maire Tamm
NR TORMA Torma Jõgevamaa, Luule Lehemets
NR MADELIN Nõo Tartumaa, Heljo-Made Ruul
NR VIKERTIIMER Kambja Tartumaa, Heljo-Made Ruul
RM KIIGAT-KÄÄGAT Tallinn Ahto Nurk
RM E.O.R. Tallinn Ahto Nurk
Väikekoor SOLEMIJO Tartu Nele Valdru
SR ÕIETI Kuressaare Saaremaa, Eena Mark
SR LEISBERG Leisi Saaremaa, Anne Keerd
NR SÕLUS Leisi Saaremaa, Anne Keerd
NR TOKKROES Muhumaa Anne Keerd
Vene SR NEPOSEDÕ Tallinn Natalja Baranova
Vene koor SUDARUŠKI Tallinn Vjatšeslav Tulubjev
LR KOERU KESKKOOL Koeru, Järvamaa Ülle Jääger
NR RABAROOSID Tudulinna, Ida-Virumaa Eha Pärnik
SR TARVASTU Mustla, Viljandimaa Kersti Vunder
RAPLA LAULUSTUUDIO, Rapla, Raplamaa, Thea Paluoja
Maakondade rahvakultuurispetsialistid


Eesti gruppide info on siin

leht-page 1
fotod/photos Valdo Rebane

AVAKONTSERT - OPENING
ÖÖSIMMANID - EUROPEADE BY NIGHT
TÄNAVAESINEMISED - PERFORMANCES OF THE GROUPS
FOORUM - FORUM
PERSOONID - VARIA - PERSONS  
LASTEKAVA - CONCERT OF THE CILDREN GROUPS 
VASTUVÕTT - RECEPTION 

 järgmine - next: leht-page 2:

MUUSIKAÕHTU - MUSIC EVENING 
RONGKÄIK - PARADE  
LÕPUKONTSERT - CLOSING

AVAKONTSERT - OPENING

ÖÖSIMMANID - EUROPEADE BY NIGHT
Late dances at the Theatre square

TÄNAVAESINEMISED - PERFORMANCES OF THE GROUPS
Concerts in city streets and squares

FOORUM - FORUM
“Europeade forum”. It's a continuous exposition in Theatre square, where all participating countries introduce their national souvenirs, books about their homeland, crafts, cuisine heritage.

PERSOONID - VARIA - PERSONS

  

LASTEKAVA - CONCERT OF THE CILDREN GROUPS
Special children and youth ensemble programme at Theatre square

VASTUVÕTT - RECEPTION
Special city representative's reception for participants, VIP guests, press. Will be held in Klaipėda concert hall



Eesti gruppide info

Busside jaotus ja väljasõiduajad

Grupi number ja bussi number/ kollektiiv/ koht /  arv /
marsruut ja ajad / bussis kokku arv / bussi reg.nr./ bussijuht

Kõik väljasõidud on siiski 22.juuli varahommikul ja tagasi hakkate sõitma esmaspäeva hommikul peale hommikusööki

bussigrupp nr.1 / Hansabuss 482
1 Ääsmäe 3.-5. kl. Ääsmäe, Harjumaa 25
1 Ääsmäe-Saue Ääsmäe, Harjumaa 16 (shl. bussijuht)
1 Audru Naised Pärnumaa, Audru 16
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Piret Kunts ja Helgi Roots
Saue 06.00 -Ääsmäe 06.30 -Audru 08.30 Ikla 10.00 -Klaipeda 17.00 57 482 Meelis Raaman

bussigrupp nr.2  / Hansabuss 317
2 Kohila 3.-4.kl. Raplamaa, Kohila 16
2 Koidula. Pärnu 14  
2 Rõõmukillud Raplamaa, Kohila 16  (shl. bussijuht)
2 FDG "Roosi" Riisipere, Harjumaa, 10
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Ulvi Mägi ja Nikolai Elfriede
Kohila 05.00- Riisipere 06.00 Pärnu Koidula Gümn.07.30- Ikla 09.00- Klaipeda 16.0056 317 Raivo Kaljusaar

bussigrupp nr.3  / Hansabuss 437
3 Reilender Põlvamaa, Ruusa 16
3 Uhka Jõgevamaa, Põltsamaa 11
3 Vikerkaar Tartu 23  (shl. bussijuht)
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Hele Aia ja Kaja Kivi ja Aivar Aitsar
Põltsamaa 04.00- Tartu Vanemuine 05.00- Ruusa 06.00- Ape 08.00- Klaipeda 16.00  50 437 Dimitri Solovei

bussigrupp nr.4  / Hansabuss 555
4 Kusta Tartu 20  (shl. bussijuht)
4 Haavikuemandad Tartu 17
4 Hermes Tartu 13
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht):Lea Hanni ja Liidia Konsa
Tartu 07.00- Valga 08.30- Klaipeda 16.00 50 555 Kalle Soodla

bussigrupp  nr.5  / Hansabuss 888
5 Midrilinnud Valgamaa, Tsirguliina 16
5 Kärutajad Raplamaa, Käru 21  (shl. bussijuht), (shl. 2 lauljat Raplast), (shl. 1 paar Kandalist)
5 Kurtna Harjumaa, Kurtna 13
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Eha Mandel ja Eve Lutter ja Valdo Rebane, Irina Pärila
Kurtna Koolimaja 05.00- Rapla bussijaam 05.45 Käru Kool 06.30- Türi keskristmik 07.00- Tsirguliina 09.00- Valga piir 10.00- Klaipeda 16.00 51 888 Toomas Aguraiuja

bussigrupp nr.6  / Hansabuss 339
6 Lustiline Setomaa, Värska 21  (shl. bussijuht)
6 Taaratar Tartu 13 (shl. Astrid Hallik)
6 Naita  Tartu 14
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht):  Kersti Leping ja Lea Hanni
Tartu Vanemuine 06.00- Värska 08.00- Ape 09.30- Klaipeda 17.00 48 339 Anatoli Ivanov

bussigrupp nr.7  / Hansabuss 942
7 Kolumats Tartumaa, Rannu 22
7 Kaktus Järvamaa, Türi 18  (shl. bussijuht), (shl. Lili ja Ants Välimäe)
7 Trillallaa Järvamaa, Türi 6
7 FDG Türi Kultuurimajast Türi, Järvamaa,12
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Lea Kurvits ja Vaike Tormila ja Ulvi Esko ja Aet Koppel
Türi 06.00- Rannu 08.00- Valga 09.00-Klaipeda 16.00  58 942 Tarmo Sestverk

bussigrupp nr.8  / Hansabuss 732
8 Torma Jõgevamaa, Torma 6
8 Madelin Tartumaa, Nõo 13
8 Vikertiimer Tartumaa, Kambja 11
8 Torma Jõgevamaa, Torma 15  (shl. 2 bussijuhti)
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Maire Tamm ja Luule Lehemets ja Heljo-Made Ruul, Evi Štukert ja Sille Kuiv
Torma 05.00- Kambja 06.45- Nõo 07.30 Valga 09.00- Klaipeda 17.00 45 732 Al-der Ossartsuk  ja Sergei Velvelt

bussigrupp  nr.9  / Hansabuss 680
9 Kiigat-Käägat  Tallinn 5
9 E.O.R. Tallinn 21  (shl. 2 bussijuhti), (shl. K.R.R.)
9 SoLeMiJo Tartu 24 
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Ahto Nurk ja Nele Valdru, Markus Untera, Valdo Rebane
Tallinn Mere pst. Vene Kultuurikeskus 04.30 - Tartu Vanemuine 07.00 Valga piiripunkt 08.30 - Klaipeda 14.30  49 680 Valdo Rebane ja Raiko Kaustel

bussigrupp nr.10  / Hansabuss 414
10 Noorte SR Õieti Saaremaa, Kuressaare 19
10 Leisberg Saaremaa, Leisi 112
10 Sõlus Saaremaa, Leisi 13
10 Tokkroes Muhumaa 14  (shl. bussijuht)
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht):Eena Mark ja Anne Keerd
Virtsu 07.00 - Ikla 09.30 - Klaipeda 16.30 58 414 Urmas Nõgu

bussigrupp  nr.11  / Hansabuss 139
11 FDG "Neposedõ" Tallinn, 21 (shl. bussijuht)
11 VLK "Sudaruški" Tallinn, 25
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Vjatšeslav Tulubjev ja Natalja Baranova
Tallinn Mere pst. Vene Kultuurikeskus 06.00- Ikla 09.30- Klaipeda 16.30 46 139 Veiko Pitkänen

bussigrupp nr.12  / Hansabuss 739
12 FDG Koeru Keskkool Koeru, Järvamaa, 17
12 FDG "Rabaroosid" Tudulinna, Ida-Virumaa,15
12 FDG "Tarvastu" Mustla, Viljandimaa, 20  (shl. 2 bussijuhti)
Kollektiivide juhid (ühtlasi ka bussigrupi reisijuht): Ülle Jääger ja Eha Pärnik ja Kersti Vunder, Jüri Lepp
Tudulinna 04.00- Koeru 06.00 Mustla 08.00- Valga 09.00- Klaipeda 17.00  52 739 Janek Rohtla  ja Jüri Lepp

 

XIII Minieuropeade
Raplamaal, Kohilas 12. juulil 2009.a
.

Kell 09.00 Saabumine ja registreerumine Kohila Spordihoones
Kohilasse transpordi korraldab iga kollektiiv ise arvestusega, et saab ka esinemiskohta sõita.

Kell 09.30 Kohaliku Omavalitsuse tervitus ja Minieuropeade avamine Gümnaasiumi staadionil
Kell 10.00 Tantsijate ja rahvamuusikute ühiskavade proovid:
• 10.00-11.15 segarahvatantsurühmade Killadi-Kõlladi ühisproov rahvamuusikutega Kohila Gümnaasiumi staadionil
• 10.00-11.00 naisrahvatantsurühmade Üits paigake ühisproov plaadimuusikaga Kohila lipuplatsil
Kell 11.15-12.15 naisrahvatantsurühmade ühisproov koos rahvamuusikutega Kohila Gümnaasiumi staadionil
Kell 11.30-13.00 Lõunasöök Kohila Gümnaasiumi sööklas (see on teil juba tasutud)
Kell 12.30 Kollektiivide juhendajate/esindajate nõupidamine Kohila Spordimajas
Kell 13.30 Bussikoosseisude väljasõidud ja tänavakavade esitamised (ühe bussikoosseisu kava pikkus kuni 30 min).
• Kell 11.00-12.30 Kohila lipuplatsil
Folklooriansambel „Lustiline”, vene noorte rahvatantsuansambel „Neposedõ”, Ääsmäe 3.-5. kl. laste rahvatantsurühm, Kohila 3.-4. kl. laste rahvatantsurühm, Pärnu „Koidula”, segakoor SoLeMiJo, vene rahvalaulukoor „Sudaruški” jt.
Kell 14.00-16.00 Kohila lipuplatsil
Buss 8: EOR, SoLeMiJo, Kiigat-Käägat
Buss 9:  Madelin, Vikertiimer, Torma
Buss 10: Õieti, Leisberg, Sõlus, Tokkroes
• Kell 14.00-15.00 Kohila Konsumi esisel platsil
Buss 1: Ääsmäe, Saue, Audru
Buss 2: Kohila, Koidula, Rõõmutallad, Roosi
Kell 14.00-15.00 Hageri Hooldekodu õuel
Buss 3: Reilender, Uhka, Vikerkaar
Buss 12: Koeru Keskkool, Rabaroosid, Tarvastu
• Kell 14.00-14.30 Juurus
Buss 7: Kolumats, Kaktus, Trillallaa, Türi NR
• Kell 14.00-15.00 Rapla Hooldekodu juures
Buss 4: Kusta, Haavikuemandad, Hermes
Buss 6: Lustiline, Taaratar, Naita
• Kell 14.00-15.00 Kurtnas
Buss 5: Midrilinnud, Kärutajad, Kurtna
Buss 11: Neposedõ, Sudaruški

Kell 15.45 Kogunemine rongkäiguks Kohilas Tööstuse tänavasse Männi lasteaia juurde
Kell 16.00 Rongkäik Kohila lipuplatsile
Kell 16.30 Ühiskavad ja galakontsert (esinevad kõik osalejad) Iga kollektiiv esineb ühe numbriga.
Iga täiskoosseisuline tantsukollektiiv esineb ühe looga (valige oma parim)
Esitame ühiskavade tantsud vähendatud koosseisuga (2-4 rühmaga)
Rahvamuusikud esitavad oma kohustuslikud 2 lugu à kuni 2 minutit
Koorid laulavad 2 laulu, kumbki kuni 2 minutit
Kingituste vahetamise peaproov ( igal rühmal palume kaasa võtta kolm kingitust (võiks siin olla kas omatehtud või humoorikat) Kohila  linnapeale, kohalikule peakorraldajale ja kellelegi kolmandale) ning vastu saate ühe kingituse

Tänamine, lõpetamine.

Laste ja noorte kollektiivide esinemine 24.juulil Klaipeda Teatri väljakul:

14:00 PL 154 Kinder- und Jugendfolcloregruppe 'Kaszebe' Choinice Kaschuben/Pommern
**14:15 EE 75 Youth Folk Dance Group 'Õieti' Kuressaare Saaremaa
           EE 90 Youth's Folk Dance Group 'Tarvastu' Mustla Viljandimaa
14:30 LV 135 Children's Dance Group 'Starins' Kuldiga
14:45 LT 132 Lithuanian Song and Dances Group 'Žilvinas' Klaipeda
15:00 SK 165 Goralik Kezmarok
15:15 CZ 24 Brněnský Valášek Brno Moravia
15:30 IRL 128 Landers Irish Dance Group Kildare Leinster
**15:45 EE 56 Children's Folk Dance Group 'Ääsmäe' Ääsmäe Harjumaa
           EE 70 Youth Folk Dance Group 'Koidula' Pärnu Pärnumaa
16:00 LV 136 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins' Jelgava
16:15 I 118 Gruppo Folkloristico Balarins di Buje Buja Friuli Venezia Giulia
16:30 PL 156 Mali Poligrodzianie Poznan Wielkopolska
16:45 FIN 103 Folk Dance Group Hansvilit Röykkä Uusimaa
17:00 BW 15 Les Spitants des Marihas Theux Wallonie
**17:15 EE 63 Children's Folk Dance Group 'Koeru Keskkool' Koeru Järvamaa
           EE 72 Folk Dance Group 'Kohila 3.-4. Klass' Kohila Raplamaa
17:30 LV 137 Bitite & Auda Riga
17:45 F 100 L'Escandihado Cavaillon Cavaillon Provence
18:00 PL 153 Kaschubische Gesang- und Tanzgruppe Niezabotczi Stezyca Kaschuben/Pommern
**18:15 SE 159 Ängsklockans Dansare Grupp I Bykyrkby Avesta
           SE 160 Ängsklockans Dansare Grupp II Bykyrkby Avesta
18:30 H 110 Edelstein Tanzgruppe Solymár Pest
18:45 BVL 12 Pagadderke Ekeren Vlaanderen

**) See tähendab, et kahe rühma peale on kokku veerand tundi

 

Europeadele tulevate Euroopa gruppide nimekiri:
Participating groups 2009


Armeenia
AM 1 Shirak, Yerevan, Armenia
Belgia
BVL 2 Nele, Beigem, Vlaanderen
    Reinaert, Mortsel, Vlaanderen
    Mandoerse, Reet, Vlaanderen
BVL 3 t Veerke, Burcht, Vlaanderen
BVL 4 Thebaanse Trompetten KSA 'Hanske de Krijger', Oudenaarde, Vlaanderen
BVL 5 De Kegelaar, Wilrijk, Vlaanderen
    Jovolka, Kapellen, Vlaanderen
    De Stokkeslagers, Zandhoven, Vlaanderen
BVL 6 Tijl en Nele, Hove, Vlaanderen
BVL 7 De Hovelingen-Viking, Gistel, Vlaanderen
    De Sloepe, Knokke-Heist, Vlaanderen
BVL 8 De Heikneuters, Pulle, Vlaanderen
BVL 9 VVKB De Wevers, Borgerhout, Vlaanderen
    VVKB De Karekiet, Puurs, Vlaanderen
BVL 10 Gouw West-Vlaanderen, Harelbeke, Vlaanderen
    Tijl Uilenspiegel, Kortrijk, Vlaanderen
    Canteclaer, Zwevegem, Vlaanderen
    De Marliere, Bissegem, Vlaanderen
    Scarminkel, Heule, Vlaanderen
    Reynout, Dendermonde, Vlaanderen
BVL 11 Jan en Alleman, Wiekevorst, Vlaanderen
    Zonnedauw, Hallaar, Vlaanderen
BVL 12 Pagadderke, Ekeren, Vlaanderen
BVL 13 Internationale Regie, Houtvenne, Vlaanderen
BVL 14 Elckerlyc, Antwerpen, Vlaanderen
    Den Dries, Deurne, Vlaanderen
    Knipoog, Affligem, Vlaanderen
    Zannekin, veurne, Vlaanderen
BW 15 Les Spitants des Marihas, Theux, Wallonie
BW 16 La Plovinète, Marche-en-Famenne, Wallonie
BW 17 Frairie des Masuis et Cotelis Jambois, Jambes, Wallonie
Šveits
CH 18 Ensemble Folklorique de Genève 'La Colombière', Genève, Genève
CH 19 Martigny - Valais – Folk, Martigny, Valais
Küpros
CY 20 Dionysos Cultural Dancing Association, Limassol
CY 21 Alexandra Traditional Dance Workshop, Limassol
Tsehhi
CZ 22 Krkonossky Horal, Vrchlabí, Krkonose
CZ 23 Kohútek, Bánov, Moravia
CZ 24 Brněnský Valášek, Brno, Moravia (Photo)
CZ 25 Bajdys, Trebíc, Moravia
CZ 26 Plzenacek, Plzen, Plzen
Saksamaa
D 27 Münchner Hochschultanzkreis, München, Bayern (Photo)
D 28 Blasorchester Schwalmstadt, Schwalmstadt, Hessen
D 29 Landjugend Haubern, Frankenberg-Haubern, Hessen
D 30 Folkloregruppe Linsengericht, Linsengericht, Hessen
D 31 VT u.- TG Landjugend Geismar 1948, Frankenberg, Hessen
D 32 Trachtengruppe Laisa, Bettenberg – Laisa, Hessen
D 33 Volkstanzkreis Winsen (Luhe) e.V., Winsen (Luhe), Niedersachsen
D 34 Volkstanzgruppe Saterland, Saterland, Niedersachsen
D 35 De Rowoler Danzlüt e.V., Rodewald, Niedersachsen
D 36 Trachtengruppe Salder, Salzgitter, Niedersachsen
D 37 Tanz- und Spielschar Wiesbaden e.V., Wiesbaden, Schlesien
D 38 Riesengebirgs-Trachtengruppe München, München, Schlesien
D 39 Schlesische Trachtengruppe Neumünster, Neumünster, Schlesien
D 40 Brückenberger Trachtengruppe Bonn e.V., Bonn, Schlesien
D 41 Der Fröhliche Kreis, Bergisch Gladbach, Schlesien
D 42 Folkloregruppe Oberbauerschaft, Hüllhorst, Westfalen
Taani
DK 43 Hatting if Folkedansere, Horsens, Jylland
DK 44 Horsens of Omegns Folkedansere, Horsens, Jylland
DK 45 Faarup Folkedanserforening, Hinnerup, Jylland
Hispaania
E 46 Coros y Danzas Almería, Almería, Andalucía
E 47 Kriskitin Dantza Taldea, Durango, Bizkaia
E 48 La Contradanza, Salamanca, Castilla y León
E 49 Grupo de Danzas La Ermita, Laguna de Duero, Castilla y León
E 50 Grupo de Danzas 'Doña Urraca', Zamora, Castilla y León
E 51 Raquel Claramente Cantudo, Andújar, Jaén
E 52 Banda de Música de Pradejón, Pradejón, La Rioja
E 53 Grupo de Danses 'Xafarnat', Paterna, Valencia
E 54 Entitat Cultural Valenciana 'El Piló', Burjassot, Valencia
E 55 Pilpirrana Guateque Band, Alaquas, Valencia
Eesti
EE 56 Children's Folk Dance Group 'Ääsmäe', Ääsmäe, Harjumaa
EE 57 Folk Dance Group 'Ääsmäe - Saue' , Ääsmäe, Harjumaa
EE 58 Folk Dance Group 'Kurtna' , Kurtna, Harjumaa
EE 59 Womens Folk Dance Group 'Roosi', Riisipere, Harjumaa
EE 60 Womens Folk Dance Group 'Rabaroosid', Tudulinna, Ida-Virumaa
EE 61 Folk Dance Group 'Kaktus' , Türi, Järvamaa
EE 62 Folk Music Group 'Trillallaa', Türi, Järvamaa
EE 63 Children's Folk Dance Group 'Koeru Keskkool', Koeru, Järvamaa
EE 64 Womens Folk Dance Group 'Türi Kultuurimajast', Türi, Järvamaa
EE 65 Folk Dance Group 'Uhka', Põltsamaa, Jõgevamaa
EE 66 Folk Music Group 'Torma', Torma, Jõgevamaa
EE 67 Folk Dance Group 'Torma', Torma, Jõgevamaa
EE 68 Folk Dance Group 'Tokkroes', Muhu, Muhumaa
EE 69 Folk Dance Group 'Audru Naised', Audru, Pärnumaa
EE 70 Youth Folk Dance Group 'Koidula', Pärnu, Pärnumaa
EE 71 Folk Dance Group 'Reilender', Ruusa, Põlvamaa
EE 72 Folk Dance Group 'Kohila 3.-4. Klass', Kohila, Raplamaa
EE 73 Folk Dance Group 'Rõõmukillud', Kohila, Raplamaa
EE 74 Folk Dance Group 'Kärutajad', Käru, Raplamaa
EE 75 Youth Folk Dance Group 'Õieti', Kuressaare, Saaremaa
EE 76 Folk Dance Group 'Leisberg', Leisi, Saaremaa
EE 77 Folk Dance Group 'Sõlus', Leisi, Saaremaa
EE 78 Seto Folk Dance Group 'Lustiline', Värska, Setomaa, Põlvamaa
EE 79 Folk Dance Group 'Vikerkaar', Tartu, Tartumaa
EE 80 Folk Dance Group 'Kusta', Tartu, Tartumaa
EE 81 Folk Dance Group 'Haavikuemandad', Tartu, Tartumaa
EE 82 Folk Dance Group 'Hermes', Tartu, Tartumaa
EE 83 Folk Dance Group 'Taaratar', Tartu, Tartumaa
EE 84 Folk Dance Group 'Naita', Tartu, Tartumaa
EE 85 Folk Dance Group 'Kolumats', Rannu, Tartumaa
EE 86 Folk Dance Group 'Madelin', Noo, Tartumaa
EE 87 Folk Dance Group 'Vikertiimer', Kambja, Tartumaa
EE 88 Small Choir 'SO-LE-MI-JO', Tartu, Tartumaa
EE 89 Folk Dance Group 'Midrilinnud', Tsirguliina, Valgamaa
EE 90 Youth's Folk Dance Group 'Tarvastu', Mustla, Viljandimaa
EE 91 Folk Music Group 'Kiigat-Käägat', Tallinn
EE 92 Folk Music Orchestra 'EOR', Tallinn
EE 93 Russian Folk Dance Group 'Neposedõ', Tallinn
EE 94 Russian Choir 'Sudaruški', Tallinn
Prantsusmaa
F 95 Le Rondeau Bordelais, Bordeaux, Aquitaine
F 96 Tiocanie Folklore, Prevessin-Moens, Bresse
F 97 Cercle Celtique Korollerien Montroulez, Le Cloître S. Thegonnec, Bretagne
F 98 Cercle Celtique Korollerien Bénodet, Bénodet, Bretagne
F 99 Cercle Celtique Korollerien Laeta, Clohars-Carnoët, Bretagne
F 100 L'Escandihado Cavaillon, Cavaillon, Provence
F 101 L'Etoile de L'Avenir, Arles, Provence
Soome
FIN 102 Hämeenlinnan Kansantanssijat ry, Hämeenlinna, Häme
FIN 103 Folk Dance Group Hansvilit, Röykkä, Uusimaa
FIN 104 Folk Dance Group Hyrrät, Röykkä, Uusimaa
Inglismaa
GB 105 MacLennan Scottish Group, Sutton, Scotland
Gröönimaa / Taani
GL 106 The Greenlandic Troup MIK, Hvidovre, Greenland
Kreeka
GR 107 Krystallis, Ioannina, Epirus
Ungari
H 108 Bartina Folk Dance Group, Szekszárd, Del-Dunantul
H 109 Ungarndeutscher Trachtengruppe Dunaharaszti, Dunaharaszti, Donauschwaben
H 110 Edelstein Tanzgruppe, Solymár, Pest
H 111 Siebenschritt Tanzgruppe, Solymár, Pest (Photo)
H 112 Herbstrosen Tanzgruppe, Solymár, Pest
H 113 Ungarndeutsche Volkstanzgruppe Inselneudorf/Ujfluch, Szigetújfalu, Pest
H 114 Saarer Tanzgruppe, Szár, Ungarndeutschen
H 115 Ungarndeutsche Volkstanzgruppe Maan/Maaner Eulen, Mány, Ungarndeutschen
Itaalia
I 117 Gruppo Folk 'Città di Vibo Valentia', Vibo Valentia, Calabria
I 118 Gruppo Folkloristico Balarins di Buje, Buje, Friuli Venezia Giulia
I 119 Gruppo Folkloristico 'Val Resia', Resia, Friuli Venezia Giulia
I 120 Tenores Gennargentu, Fonni, Sardegna
I 121 Tenore Angelo Caria, Nuoro, Sardegna
I 122 Folk Su Meraculu, Bitti, Sardegna
I 123 Sotziu de Ballu Orohole, Ovodda, Sardegna (Photo)
I 124 Associazione Gruppo Folk Oleri, Ovodda, Sardegna
I 125 Sos de Santu Matteu, Bono, Sardegna
I 126 Filarmonica Città di Marsciano 'Francesco Maria Ferri', Marsciano, Umbria
I 127 Gruppo Folk Canti Popolari Umbri, Marsciano, Umbria
I 166 Volkstanzgruppe Südtirol Bozen, Terlan, Südtirol

Iirimaa
IRL 128 Landers Irish Dance Group, Kildare, Leinster
Leedu
LT 129 Dance Company 'Bociai', Palanga, Klaipeda
LT 130 Selmiai Dancing Group, Radviliskis
LT 131 Pamusis, Pakruojis
LT 132 Lithuanian Songs and Dances Group 'Žilvinas', Klaipeda
LT 133 Mingé, Klaipeda
Läti
LV 134 Dance Group 'Ratins', Gulbene
LV 135 Children's Dance Group 'Starins', Kuldiga
LV 136 Children's Folk Dance Group 'Veja Zirdzins', Jelgava
LV 137 Bitite & Auda, Riga
LV 138 Auda & Darta, Riga
LV 139 Rudis, Ergli
LV 140 Folk Dance Group 'Mara', Dundaga
LV 141 JDK Dejotprieks, Riga (Photo)
LV 142 Mikelis, Priekuli Cesu
LV 143 Ridzenieks, Riga
LV 144 Pavards, Ikskile
LV 145 Sansolis, Aloja
LV 146 Erla, Ergli
Holland
NL 147 Wieringer Dangsers, Westerland, Noord-Holland
NL 148 De Hoolter Daansers, Holten, Salland
NL 149 Folkloristische Dansgroep 'MedioBurgum', Middelburg, Zeeland
Portugal
P 150 Banda Juvenil do Municipio de Gavião, Belver, Alto-Alentejo
P 151 GCER-Grupo Cultural e Recreativo da Casa do Povo Macedo de Cavaleiros, Nordeste Transmontano
P 152 Ass. Rancho Folclórico da Casa do Povo de Glória do Ribatejo, Glória do Ribatejo, Ribatejo
Poola
PL 153 Kaschubische Gesang- und Tanzgruppe Niezabotczi, Stezyca,Kaschuben/Pommern
PL 154 Kinder- und Jugendfolcloregruppe 'Kaszebe', Choinice, Kaschuben/Pommern
PL 155 Euterpe, Gdynia, Pomorskie (Photo 1, Photo 2)
PL 156 Mali Poligrodzianie, Poznan, Wielkopolska
Rumeenia
RO 157 Florile Dobrogei, Constanta, Dobrogea
RO 158 Symbol' Youth and Children's Choir, Bucureşti
Rootsi
SE 159 Ängsklockans Dansare Grupp I, Bykyrkby, Avesta
SE 160 Ängsklockans Dansare Grupp II, Bykyrkby, Avesta
SE 161 Avesta Folkdansgille, Avesta, Dalarna
SE 162 Trehäradbygdens Folkdansgille, Löddeköpinge, Skåne (Photo)
SE 163 Ystads Folkdansförening, Ystad, Skåne (Photo)
SE 164 Kungsängen Folkdansgille, Kungsängen, Uppland
Slovakkia
SK 165 The Children Folk Ensemble Goralik, Kezmarok, Slovakia


Europeade Klaipedas programm :

Klaipedas on kogu linnatransport festivalist osalejatele tasuta

July 22, Kolmapäev

09.00-20.00 Saabumine, registreerumine, majutamine “Seaman's palace” (Taikos ave. 70)
20.00-22.00 Leedu tervitusõhtu külalistele Teatri väljakul

July 23, Neljapäev

10.00-11.00 Pressikonverents Näitusesaalis (Aukštoji st. 3)
11.00 Foorumi avamine
11.00-18.00 Foorum (Theatre sq.)
11.00-18.00 Esinemised tänavatel, väljakutel, parkides
19.00-22.00 Avakontsert Suvelaval
22.00-00.00 Simman Teatriväljakul

July 24, Reede

10.00-12.00 Laste ja noorte kollektiivide kavad 
11.00-18.00 Foorum (Theatre sq.)
11.00-18.00 Esinemised tänavatel, väljakutel, parkides 
14.00-18.30 Laste ja noorte kollektiivide kavad Teatri väljakul
18.30-19.30 Kooride kava kontserthallis (Šaulių st. 36)
19.00-22.00 Muusikaõhtu Suvelaval
22.00-01.00 Simman Teatriväljakul

July 25, Laupäev

10.00-12.00 Laste ja noorte kollektiivide kavad
10.00-12.00 Vastuvõtt ja kinkide vahetus kontserthallis (Šaulių st. 36)
11.00-14.00 Esinemised tänavatel, väljakutel, parkides
11.00-14.00 Foorum (Theatre sq.)
16.00-19.00 Rongkäik Mažvydas tänavalt vanalinna turuplatsini 
20.00-01.00 Europe Simman Teatri väljakul

July 26, Pühapäev

12.00-13.00 Oikumeeniline teenistus Mary kirikus (Rumpiškės st. 6)
15.00-18.00 Lõpetamine Suvelaval