45.EUROPEADE 2008 MARTIGNY

XLV

2008

 Sveitsis, Martignys

 

SR VIHISTA VIISKU Vastse-Kuuste, Põlvamaa
SR KÄOKIRJAS Põlva, Põlvamaa
RMA JULGUR, Põlvamaa
Maakondade rahvakultuurispetsialistid
SR RAPTEL Rapla, Raplamaa
SR KOERU KARAP Koeru, Järvamaa
NR KIRILIND Kose, Harjumaa
SR TOOME Tartu
Vene SR SUVENIIR Sillamäe, Ida-Virumaa
Vene RM RUSSITSHI  Sillamäe, Ida-Virumaa
RM KIIGAT-KÄÄGAT  Tallinn
NR TOKKROES Muhu, Saaremaa
Seto LUSTILINE Värska, Põlvamaa
NR KRÖÖT Karksi-Nuia, Viljandimaa
SR TUHKAPUSIJA  Orava, Põlvamaa
SR TSUUA SULATSÕ Väimela, Võrumaa

XII Minieuropeade Viljandis
pühapäeval, 25.mail kella 10.00-20.00

Päevakava:

Kell 10.00 Kogunemine ja registreerumine Viljandi Valuoja Põhikoolis (Hariduse 2, Viljandi )
Kell 10.30 Avamine ja tervitus
Kell 11.00 Ühiskavade proovid:
segarühmad - Viljandi lauluväljakul koos rahvamuusikutega (Valdo Rebane)
naisrühmad - alustavad Valuoja Põhikooli õuel ja jätkavad lauluväljakul (Anneli Arraste)
Kell 12.30-13.30 Kontsert Viljandi kultuurimaja õuel. Esinevad Käokirjas, Suveniir, Lustiline,
kanneldaja Aivar Arak ja akordionist Kristjan-Robert Rebane
Kell 13.00 Juhendajate koosolek Valuoja Põhikoolis
Kell 12.00-14.00 Lõunasöök Valuoja Põhikoolis
Kell 14.00 Bussikoosseisude väljasõidud tänavakavadega (Sveitsis on üldjuhul 30 minutit, kuid valmis peab olema ka tunniseks kavaks - seetõttu ka Viljandis püüdke anda endast parim tunni jooksul):
Kell 14.30 Kontserdid kohtadel ja esinejad:
1. buss – Tuhalaanes (Vastse-Kuuste Vihista Viisku, Põlva Käokirjas, Rapla Raptel, Aivar Arak)
2. buss – Tänassilmas (Koeru karap, Kose Kirilind, Tartu Toome)
3. buss – Viiratsis (Sillamäe Suveniir, Muhu Tokkroes, Tallinna Kiigat-Käägat, Kristjan-Robert Rebane)
4. buss – Kuhjavere (Värska Lustiline, Karksi -Nuia Krõõt, Orava Tuhkapusija)
Kell 16.30 Rongkäik Viljandi Kultuurikeskuse juurest lauluväljakule
Kell 17.00 Kontsert

 

Vastse Kuuste Vihista Viisku, 17 Katrin Peil  EE100

Põlva Käokirjas 21 Ülle Podekrat  EE99

Rapla Raptel 6 Peeter Sepp  EE101

bussivanem on Irina Pärila 5254980
bussijuhid Andrus-Margus Lembke 5149975 ja A.Kivi 5049278 + Kati Õige + Jekaterina Põldots + Ene Kallas
kokku 44+2+3=49
 
Koeru Karap 15 Ülle Jääger  EE96

Kose Kirilind 14 Lea Danilova EE93

Tartu Toome 14 Lea Kurvits EE104

bussivanem on Valdo Rebane
bussijuhid Valdo Rebane 5259017 ja Raiko Kaustel 56468844
kokku 43+2+5=50
 
Sillamäe Suveniir 27 N. Rasskazova  EE94
 
ja Sillamäe RMA Russitshi  EE95
 
Muhu Tokkroes 15  Anne Keerd  EE97
 
Tallinn Kiigat-käägat 5 Ahto Nurk EE107

bussivanem on Katja Rasskazova
bussijuhid Aleksander Ossartšuk 5169433 ja Anatoli Ivanov
kokku 47+2=50
 
Värska Lustiline 16 Kersti Leping  EE102, laulugrupp  EE103
 
Karksi-Nuia Krööt 14 Anneli Arraste  EE105

Orava Tuhkapusija 18 Ene Säinast  EE98
Väimela Tsuua Sulatsõ 4 Eevi Jõgar

rahvakultuurispetsialistid 3 ja Kiigat-käägati 2 liiget  EE106
bussivanem on Kai (Oravalt)
bussijuhid Tarmo Sestverk 53325062 ja Janek Rohtla 5146518
kokku 57+2=59